logo


26 Haziran 2016

Orijinal vega nereden alınır

Penis büyütücü haplar penisteki damarların yeterince genişlememesi sebebiyle penisin büyümemesini ortadan kaldırmaktadır. Penisteki kan damarları iyice genişlediğinde kalp vücuttaki kanı penise kolayca pompalayabilir. Penisin içinde yer alan süngerimsi doku kanla dolduktan sonra sertleşir ve uzar. Penisin uzaması için süngerimsi yapının kanı tamamen toplaması ve geri bırakmaması gerekir. http://www.vega100mg.gen.tr/ sitesinden vega ürünü siparişi verebilirsiniz.

Penisin büyüklüğü kişinin fiziki yapısına bağlı olarak değişmektedir. Kişinin genetik özellikleri penis büyüklüğünün oranını belirlemektedir. Hep sorulan soru penisin boyu mu yoksa işlevi mi önemlidir diye. Penis boyu erkekler için önemli bir kompleks sebebidir. Vega 100 Filmlerde görülen penislerin özel seçilmiş kişiler olduğunun farkına varmak gereklidir. Ortalama penis boyu 13-14 cm’dir. İdeal penis boyu 10 santim olarak tabir edilir. İlişkiye girmek için ideal ve yeterli bir boydur, daha kısa olsa bile cinsel birleşme için yeterli performansı sağlayabilir. Penisin boyu değil işlevi yani içeride ne kadar kalabildiği önemlidir.

İlişki sırasında kadının zevk alabilmesi için g noktası adı verilen klitoris uyarılmalıdır. Bu bölge vajinanın hemen girişindedir. Yani birkaç santimden ileride olan bölgenin ilişkide zevk verme etkisi çok azdır. Sert bir penis ve ortalama 20-40 dakika arası cinsel ilişki ile her kadını tatmin edebilirsiniz. Penis boyu sadece görsel tatmin ve özgüven sağlar.  Vega sipariş Erkekler arasında bir rekabet konusu olması sebebiyle sorun edilir. Sertleşme ilaçları ile daha sert ve uzun bir penise sahip olabilirsiniz ancak bu maksimum 1-2 cm kadar fark yaratacaktır.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+1 = ?