logo


19 Nisan 2018

Ordu Oto Kiralama | www.adorenty.com

 

Ordu Oto Kiralama

Oto kiralama firmaları otomobil ihtiyacı olan kişileri araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İster şahıs olsun ister kurumsal firmalar olsun oto kiralama firmaları en uygun otomobili kişinin ya da kuruluşun isteklerine uygun şekilde karşılamaktadır. Oto kiralama firmalarından otomobil kiralayabilmek için belli şartların bulunması istenir. İlk olarak aracı kiralayacak kişinin en az 22 yaşında olması ve 2 yıllık ehliyeti bulunması istenir. Otomobil kiralayacak kişi ve kurumun kişisel bilgilerinin doğru ve net olarak verilmiş olması gerekir. Otomobil en az 24 saat süre ile kiralanabilir 24 saatten az süre için kiralama olamaz. Süre kişinin isteğine göre uzatılabilir. İster 1 ay ister 6 ay süre ile aracı kiralayabilir. Araç kiralayacak kişide kiralama ücreti kredi kartı veya peşin olarak alınırken belli bir miktarda teminat talep edilir. Ordu oto kiralama firmaları bu koşullara uygun kişiler için en kaliteli araçları otomobil ihtiyacı olanların hizmetine sunmaktadır. Kiralanan araçların sigorta ve kaskosu tamdır. Trafik koşullarına uygun her türlü donanımı tamamlanmıştır. Birçoğu dize otomobil olan araçlar az yakıt ile uzun yol gidebilecek şekilde tasarlanır. Meydana gelebilecek bir problemde 24 saat servis imkanı olup giderilemeyen bir sorunda araç değiştirilir.

Ordu Havalimanı Oto Kiralama

Ordu şehrine uçak ile gelen yolcular için otomobil hizmeti sunan oto kiralama firmaları, havalimanı çıkışında hazır bir otomobil ile ulaşım hizmeti sunmaktadır. Ordu havalimanı oto kiralama firmaları ile uçak seyahati sonrası ulaşım sorunu olmadan sizi bekleyen hazır otomobilinizle Ordu ilinde işlerinizi halledebilir veya keyifle gezebilirsiniz. Günümüzde şehirlerarası yolculuklar hem yorucu otomobil yolculuğu ile yorulmamak hem de zamandan tasarruf etmek için uçak ile yapılmaktadır. Uçak ile gidilen şehirde de genellikle oto kiralama hizmetinden faydalanılarak ulaşım sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Ordu havalimanında alacağınız oto kiralama hizmeti ile Ordu ilinin muhteşem güzelliklerini ulaşım sorunu yaşamadan yaşayabilirsiniz. Bu oto kiralama hizmetini internet üzerinden henüz Ordu’ya gelmeden önce programlarsanız aracınız sizi havalimanında beliyor olacaktır.

En İyi Oto Kiralama Nasıl Olmalıdır

Oto kiralama firmaları farklı şart ve koşullarda araç kiralama hizmeti verir. En iyi oto kiralama firmasını bulabilmeniz için size sunulan imkân ve şartları en iyi şekilde incelemelisiniz. Ordu şehrinde en iyi oto kiralama hizmetini alabilmeniz için www.adorenty.com internet sitesinden faydalanabilirsiniz. Bu site Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet verdiği gibi Ordu ilinde de en iyi oto kiralama hizmeti vermektedir. Birbirinden kaliteli araçları ile en uygun fiyatlarla otomobil kiralama işi yapmaktadır. Kiraladığı otomobil ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda mutlaka yanınızda olan firma 7/24 hizmet sunmaktadır. Ordu havalimanına uçak ile geleceğinizde internet sayfasından geliş tarihi ve saati için otomobilinizin havalimanı çıkışında hazır bekliyor olmasını sağlayabilirsiniz. Firma garantili ve güvenli bir hizmet sunduğunda Ordu ilinde problemsiz istediğiniz gibi gezip dolaşabilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+1 = ?