logo


Onlar yemek yerken 17 milyonları çalındı

Bakırköy’de bir işadamının lüks dairesine giren hırsızlar milyonluk tespih koleksiyonundan nakit paraya kadar ne buldularsa çaldılar.

İstanbul’da polisi harekete geçiren hırsızlık olayı yeni yılın ilk akşamı Bakırköy’deki lüks bir sitede meydana geldi. Kozmatik firması sahibi İmam Kocaoğlu, o akşam eşi ve çocuklarıyla yemeğe çıktı. Eve döndüklerinde aile büyük şok yaşadı. Dairelerinin kapısı arkadan kilitliydi. Bahçe kapısından içeriye giren işadamı tüm eşyalarının dağıldığını görünce polise haber verdi. Kocaoğlu ifadesinde hırsızların, içinde altın ve pırlanta olan yüzük kutusu, saat koleksiyonu, milyonluk tespih koleksiyonlarının bulunduğu 2 kutu, 60 bin dolar, 20 bin lira, 4 milyon değerinde senet, 3 laptop, 3 tablet çaldığını söyledi.

POLİS PEŞLERİNE DÜŞTÜ
Değerli taşlardan yapılan tespihlerinin 300 bin dolar olduğunu söyleyen işadamı Kocaoğlu, çalınanların değerinin toplam 17 milyon lirayı bulduğunu belirtti. Evde parmak izi çalışması yapan polis ekipleri, güvenlik kameralarını inceledi. Evdeki çikolataları da yedikleri belirlenen hırsızların yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Kaynak:Sözcü

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+3 = ?