logo


04 Haziran 2016

Olga Seregina’nın Rusya’daki arkadaşından açıklama…

Olga Seregina’nın Rusya’daki çocukluk arkadaşı konuştu

Seri katil Atalay Filiz’in öldürdüğü tahmin edilen sevgilisi Olga Seregina’nın Rusya’daki çocukluk arkadaşı Yuliya Gordiyenko,açıkladı: “Peşini bırakmıyordu. Kurtulmayı çok istedi ama başaramadı” dedi

Rusya’nın Novosibirsk şehrinde yaşayan 29 yaşındaki Yuliya Gordiyenko, Paris’te 5 yıl önce ortadan kaybolan Olga Seregina’nın en yakın arkadaşı.
Sabah’ta yer alan habere göre; çocukluk yıllarından beri Olga’yı tanıdığını ve aynı mahallede büyüdüklerini belirten Gordiyenko, Olga’nın seri katil Atalay Filiz ile olan ilişkisini o dönem kendisine anlattığını söyledi. Gordiyenko, “Olga, Atalay’la Paris’te tanıştı. Yaklaşık 1 yıl boyunca sevgili oldular.

“Atalay Beni Saplantı Haline Getirdi”
Yakın arkadaşım olduğu için Olga yaşadıklarını benimle paylaşıyordu. 2011 Ağustos-Eylül aylarında sürekli Atalay’dan ayrılmak istediğini söylüyordu. Ancak bana, Atalay’ın kendisini saplantı haline getirdiğini ve peşini bırakmadığını anlattı. Olga ondan bir yolunu bulup kurtulmak istiyordu. Ama başaramadı. Daha önce şüpheleniyordum. Ancak Olga’yı Atalay’ın öldürdüğünden artık eminim” dedi.

“Söylemem Gereken Önemli Bir Şey Var”
Olga’nın kaybolmadan önce en son Atalay’ın Paris’teki evine gittiği ortaya çıktı. Olga’nın bir başka arkadaşı ise, bir sosyal paylaşım sitesinde, “Olga son olarak ayrıldığı erkek arkadaşının evine eşyalarını almak için gitti. Gece kız arkadaşına ‘Söylemem gereken önemli bir şey var’ diye mesaj attı. Bir daha ulaşılamadı” mesajını paylaştı.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

1+2 = ?