logo


26 Eylül 2013

Olay adam Sneijder’den Terim’e veda mesajı

olay-adam-sneijder-den-terim-e-veda-mesaji-3635597Galatasaraylı bazı oyuncular, Fatih Terim’le yolların ayrılmasının ardından Twitter hesaplarından hocalarına veda etti. Terim’i şikayet ettiği söylenen Sneijder’de veda mesajı yayınladı.

Galatasaray’da Fatih Terim’in ayrılmasından sonra Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Yekta Kurtuluş ve Emre Çolak ve son olarakta Sneijder Terim’in sarı kırmızılı kulüple ilişkisinin kesilmesinin ardından twitter hesaplarından paylaşımda bulundular.

Ancak bu mesajlardan en dikkat çekeni ise Sneijder’in ki oldu. Çünkü Terim’in ayrılmasından sonra ortaya çıkan haberlerin en başında Wesley Sneijder’in Mersin İdmanyurdu maçından sonra Başkan Ünal Aysal’ı arayarak Terim’i şikayet etmesi olmuştu. Dün Terimsiz yapılan antrenmanda da Eboue ile bu konu için birbirlerine girdikleri söylenen Hollandalı yıldız Wesley Sneijder bugün kişisel twitter hesabından Türkçe olarak Fatih Terim’e bir veda mesajı yayınladı.

Sneijder’i mesajı şu şekildeydi:

“Fatih Terimle çalışmak büyük bir onur ve zevkti, ona herşey için teşekkür ediyorum ve kulüp ve taraftarlar için kalbimi vermeye devam edeceğim.”

Galatasaraylı diğer futbolcuların mesajları ise şu şekilde oluştu:

SELÇUK İNAN: Her zaman yanımızda oldugunuz, bize yaptıklarınız ve yasattıklarınız ıcın tesekkur ederız hocam..

BURAK YILMAZ: Acısıyla tatlısıyla geçen hergün için bize olan inancının güveniniz için sonsuz teşekkürler,yolunuz açık olsun Hocam

EMRE ÇOLAK: Bize yaptıklarınız ve yaşattıklarınız için çok teşekkür ederiz hocamm …

SEMİH KAYA: Bugünlere gelmemde çok büyük emeği olan,kimsenin ismimi bilmezken bana güvenip hayalleriyle büyüdüğüm parçalı formayı teslim eden, kendisine ömür boyu minnettar kalacağım herşeyden evvel büyük insan sayın hocamız Fatih Terim’e yaşattığı ve öğrettikleri için çok teşekkür ederim.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+4 = ?