logo


01 Ocak 2017

Oktay Kaynarca: Dünyanın bütün şerefsizleri birlik oldunuz!

2017 yılının ilk saatlerinde Ortaköy’deki bir eğlence mekanında gerçekleşen terör saldırısına tepki yağıyor.

İstanbul’da gece saat 01:15’te meydana gelen terör saldırısında 39 kişi hayatını kaybetti. Ünlü isimler de Ortaköy’de yaşanan hain saldırıyı sert bir şekilde kınadı.

Oktay Kaynarca, İnstagram hesabından başsağlığı mesajı yayımlarken, “Acılarımız bizi daha da güçlendirecek, hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncunun açıklaması şöyle:
“Bu karanlık kadar karanlıklarla sizi doğurup büyütüp, bu dünyayı karartmaya çalışanlar, şimdi gidin çocuklarınızın yüzüne bakın ve deyin ki Biz dün gece gözümüzü kırpmadan Allah adına Allah’ın kullarını hiçbir suçları yokken katlettik ki cennete gidebilelim, dünyayı cehenneme çeviriyoruz ki bize cennet bahşedilsin. Ama unutmayın Allah’ın adaleti bu dünyada yaşattıklarınızı size bu dünyada yaşatmak üzeredir. Sonsuza kadar karanlıklarda kalın ve gün yüzü görmesin soyunuz sopunuz, yedi ceddiniz… Şerefsiz, korkak, cahil, pis, çirkin, iğrençsiniz ve tarihe böyle geçeceksiniz. Savaşın bile bir şerefi namusu vardır ama siz namustan, dinden, kitaptan, imandan bile habersiz büyütülmüş zavallılarsınız. Canımızı yakıyorsunuz, birlik oldunuz dünyanın bütün şerefsizleri birlik oldunuz canımızı yakıyorsunuz ama acılarımız bizi daha da bir arada tutacak ve acımız bizi daha da güçlendirecek, hepinizi karanlık çukurlarınıza gömecek kadar kinliyiz ve korkmuyoruz. Milletimizin başı sağolsun.”

Etiketler: » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

4+3 = ?