logo


Okan Karacan 10 günde böyle değişti!

Kısa süre önce mide küçültme operasyonu geçiren sunucu Okan Karaca yeni görüntüsünü sosyal medya hesabından takipçilerine paylaştı.1

Okan Karacan, geçtiğimiz aylarda kendi çabalarıyla 40 kilo vererek herkesi şaşırtmıştı. Fakat geçen zamanda verdiği kiloları geri alan ve zamanla kilolarından daha da şikayetçi olan Okan Karacan sonunda ameliyat olmaya karar verdi. Ünlü komedyen verdiği kilolara dikkat çekmek için Instagram hesabından takipçilerine son görüntüsünü paylaştı. İşte o kare….

karacason

RNY GASTRİC BYPASS AMELİYATI NEDİR ?

Roux-en-Y Gastrik Bypass Amerika başta olmak üzere bütün dünyada en sık uygulanan obezite cerrahisi ameliyatıdır. Roux-en-Y Gastrik Bypass hem mide hacmini küçülten hem de emilim kısıtlayan bir ameliyattır. Yediğiniz gıdaların miktarını azaltır,aynı zamanda alınan besinlerin emiliminin bir kısmının azalmasını sağlar. Bütün obezite ameliyatları gibi Roux-en-Y Gastrik Bypass ameliyatı da diyet ve egzersiz ile kilo veremeyen şişman hastalara uygulanır. Roux-en-Y Gastrik Bypass diyetler ve ağır egzersizlerle veremediğiniz fazla kilolarınızı sizi zorlamadan ve çok kısa sürede vermenizi sağlar.

Etiketler: » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+10 = ?