logo


Öfkeli anne viral oldu!

1

Amerikalı anne oğluna kızınca sosyal medyadan yayınladığı mektupla binlerce beğeni aldı…

Amerika’da oğluna kızan anne sosyal medyada paylaştığı mektupla viral oldu. Estella Havisham’ın 13 yaşındaki oğlu Aaron, artık kendi parasını kazanabildiğini söyleyerek annesine karşı çıktı. Annesi ise bu duruma oldukça zeki bir şekilde yanıt verince mektup sosyal medyada binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

İşte anne Havisham’ın Facebook’ta 87 bin beğeni, 162 bin paylaşım alan mektubunun tam metni:

“Sevgili Aaron, sadece 13 yaşında olduğunu ve ebeveynin ben olduğumu unutmuş göründüğün için, artık kontrol edilemediğin için sanırım bir bağımsızlık dersine ihtiyacın var. Ayrıca, artık para kazandığını yüzüme çarptığına göre, geçmişte senin için aldığım bütün şeyleri geri almam da daha kolay olacak. Eğer lambanı, ampüllerini veya internet bağlantını muhafaza etmek istiyorsan, masrafların üzerine düşen kısmını ödemek durumundasın.

Kira: 430 dolar
Elektrik: 116 dolar
İnternet: 21 dolar
Yemek: 150 dolar

Ayrıca pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri çöpü boşaltman, aynı günler yerleri de süpürmen gerekecek. Banyonu her hafta temizlemen, kendi yemeğini hazırlaman ve kendi arkanı toplaman gerekecek. Bunları sen yapmazsan, benim yapmak zorunda kaldığım her gün bir yardımcı için senden 30 dolar alacağım. Eğer bir oda arkadaşı yerine yeniden benim çocuğum olmayı tercih ettiğine karar verirsen, o zaman maddeleri yeniden müzakere edebiliriz.
Sevgiler,
Annen

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+1 = ?