logo


03 Şubat 2016

O Ses Türkiye yarışmasında Cem Adrian’a yanıt

O Ses Türkiye yarışmasında Cem Adrian’a yanıt

Cem Adrian sosyal medya hesabından O Ses Türkiye yarışması için sert sözler sarf etmişti.

Geride bıraktığımız akşam final bölümü yayınlanan O Ses Türkiye milyonları ekran başına kilitledi yarışmanın sonunda Gökhan ve Hakan’ın takımından Emre Sertkaya ipi göğüslerken Hadise beşinci kez hüsran yaşadı.

Geceye damga vuran bir başka gelişme de finalden bir gün önce O Ses Türkiye hakkında sert açıklamalarda bulunan Cem Adrian’a verilen yanıt oldu.

ÜZERİ KAPALI YANIT

Cem Adrian’ın yarışmayla ilgili eleştirilerine Murat Boz ve Acun Ilıcalı’dan üstü kapalı yanıt geldi! Murat Boz ve Acun Ilıcalı yarışmacıların O Ses Türkiye için değerli olduğu mesajı verildi. Cem Adrian O Ses Türkiye’ jürisine eleştiride bulunarak yarışmacıların mağdur edildiğini söylemişti. Adrian kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada:

o ses türkiye

“Müziğe aşık ruhlara umut ve ışık sunuyorsunuz. Sonra o güzel insanlar ışığa uçan kelebekler gibi sizden medet umuyorlar. Siz onları sadece “yarıştırıp, karşı karşıya getirip, kırıp, döküp, tüm sevdikleri önünde kaybettirip, incitip bununla para kazanıyorsunuz. Hiçbirinin hayalleri, umutları, geçmişleri ve gelecekleri umurunuzda değil. O koltuklarda utanmazca oturup bunu yapıyorsunuz. Şu fani dünyada insanların umutlarını sömürüp, gözyaşlarıyla beslediğiniz reytinglerden kazandığınız her maddi şeyin hesabını ödemenizi diliyorum. Bu dünyada ” demişti.

Etiketler: » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+7 = ?