logo


17 Eylül 2013

“O kupa Trabzon’a yaklaşıyor”

spor_toto_super_lig_kupaTrabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, “CAS’ın gerekçeli kararının ardından TFF’ye başvuracağız ve kupayı bize vermek zorunda kalacaklar” diye konuştu.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, bordomavili camianın gündeminden hiç düşmeyen 2010-11 sezonu şampiyonluğu ve kupa için yine iddialı konuştu.
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşmek için CAS’ın Fenerbahçe ile ilgili gerekçeli kararını beklediklerini hatırlatan Hacıosmanoğlu, “Bunun ardından TFF’ye başvurup kupamızı isteyeceğiz” ifadesini kullandı.
Başkan Hacıosmanoğlu, “UEFA ve FIFA için avukatlarımız bu konuda gerekli hazırlıkları yapıyor. TFF’ye başvurduğumuz anda da kupayı bize vermek zorunda kalacaklar. Eğer oradan istediğimiz sonucu alamazsak UEFA’ya da FIFA’ya gidip, hakkımızı sonuna kadar arayacağız. O kupa mutlaka müzemize gelecek” yorumunu yaptı.
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, bordo- mavili takımın deplasmanda oynadığı bir maç sonrası Trabzon’a dönerken hayatını kaybeden bir taraftarın evini ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında evin oldukça kötü olduğunu gören Hacıosmanoğlu ve ekibinin, kendi imkanlarıyla aileye bir ev yaptırma kararı aldığı öğrenildi.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+7 = ?