logo

14 Kasım 2015

Nur Yerlitaş, kendini savundu

nurella

Lüks bir mağazanın VIP açılışında diğer ünlülerle birlikte alışveriş yarışına girmiş haliyle ekranlara yansıyan Nur Yerlitaş, jürisi olduğu program Bu Benim Stilim’de kendini savundu.

Yerlitaş’ın savunması izleyenleri kahkahaya boğdu. Yerlitaş, İstanbul ve Ankara’da H&M ve Balmain işbirliği ile geçen hafta düzenlenen VIP etkinlikte yaşananlara Nur Yerlitaş açıklama getirdi.

İşte Nur Yerlitaş’ın sunucu ve seyircileri kahkahaya boğan açıklamaları:

‘Ay nereden gittim nereden bileyim, kırıta kırıta gittim. Firma beni VIP olarak çağırdı normalde gitmem. Ivana ile gittik kahve içtik bize ikramlar yaptılar. Süslendik püslendik. Aa bir gittik kalabalık var. Kapı açılacak tek tek içeri alacaklar sandım.

Ay ne göreyim, bizim sevgili Fatih Ürek de vardı. Ben ne göreyim kardeşim ezdiler, ben yokum. Ben ömrümde görmedim böyle bir şey. Aman kardeşim beni aldılar, su getirdiler bir yere oturttular. Oturduğum yerde çocuk reyonuymuş yeğenime bir şeyler aldım.

Düştük mü dile sonra. Yazdılar çizdiler. Ne var ne olmuş dedim, size ne. Bana dediler ki açgözlü kadın, doymaz mısın, senin bedenine göre var mı? Ay size ne, ayol size ne..

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?