logo


Numan Kurtulmuş’tan, Rıza Sarraf açıklaması

numan-kurtulmustan-riza-sarraf-aciklamasi,bvBYF7PN80SNV3TnMPz_aA

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Rıza Sarraf’a ödül vermesiyle ilgili, “Eğer önceden bu isme ödül vereceğimi biliyor olsaydım, o karenin içerisinde yer almazdım” dedi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TBMM’ye gelerek milletvekili kaydını yaptırdı.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, kayıt sonrası Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin dün düzenlediği törende Rıza Sarraf’a ödül verilmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

‘YOLDA GÖRSEM TANIR MIYIM TANIMAZ MIYIM BİLMEDİĞİM…”

Kurtulmuş, şöyle konuştu:

“Kime ödül vereceğimizi, kime hangi bakanın ödül vereceğini bilmiyorduk. Sahneye bakanlar olarak davet edildik. Davet edildikten sonra zannediyorum 10’ar kişi, 78 şirkete ödül verildi. Benim bulunduğum süreçte 10 şirketin temsilcilerinin isimleri okundu. Ben hayatımda hiç görmediğim bundan sonra da yolda görsem tanır mıyım, tanımaz mıyım bilmediğim bir isim ile orada o anda bir oldu bitti ile karşılaştık.

”BİLİYOR OLSAYDIM O KARENİN İÇERİSİNDE YER ALMAZDIM”

Keşke bu töreni düzenleyenler kime ödül vereceğimizi bize önceden söylemiş olsalardı. Eğer önceden bu isme ödül vereceğimi biliyor olsaydım o karenin içerisinde yer almazdım. Bu fotoğrafın ortaya çıkması inanın ki herhalde en çok bana rahatsızlık vermiştir. Dolayısıyla keşke bu organizasyonu yapanlar bunları önceden ayarlamış olsalardı ve bu karenin içerisinde yer almasaydım.”

Kaynak:NTV

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?