logo


13 Ağustos 2016

N’olur Ayrılalım dizisi 5.bölümüyle final yaptı

835b71fb0a55e69e7d68b1a0e10c8d9e

FOX TV ekranlarının Cuma akşamları ilgiyle izlenen dizisi N’olur Ayrılalım sürpriz bir kararla dün akşam final yaptı. Hiç kimsenin beklemediği final kararı izleyenleri şaşırttı. Dizinin neden bittiği ise merak konusu oldu. İşte son bölümde yaşananlar…

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azize’nin kendisiyle “kısmetini bulmak için” birlikte olduğunu düşünen Ulaş oldukça üzgündür. Yıllar sonra ilk kez bulduğunu sandığı doğru kadın, ona ummadığı bir kazık atmıştır. Ve bu durum Ulaş’ı daha da hırslandırmaktadır. Peki, şimdi ne yapmalıdır? Kös kös Azize’yi terk mi edecektir? Asla! Süründürme sırası artık Ulaş’tadır!

Azize ve Turgay cephesi ise şoka girmiş durumdadır. Tüm plan çökmek üzeredir! Azize bir şekilde kendini temize çıkarmalı ve Ulaş’a kendini affettirmelidir, ama nasıl? Azize ve Turgay sonunda Ulaş’ı kıvama getirdiklerinden ve onu yine kandırdıklarından emindirler. Ancak, Ulaş’ın cidden canının sıkkın olduğu bir anda Azize’nin numaradan yaptığı “tripler” bardağı taşırır ve Ulaş’ın tepkisi kimsenin beklemediği kadar ağır olur! Asıl önemlisi ise, Azize bu tepkiden neden bu derece “etkilendiğini” anlayamamaktadır!

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+10 = ?