logo


13 Mart 2018

Nihat Doğan Survivor’a bu sözlerle veda etti…

Survivor 2018’de bu akşam eleme heyecanı vardı. Survivor’ın son bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler ada ve ödül oyunu oynadı. Gecenin finalinde ise yarışmaya bir kişi veda etti.

TV8’in ve ekranların en çok takip edilen yarışma programı Survivor 2018’in 23. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Survivor 2018 son bölümde Ünlüler ile Gönüllüler ada ve ödül oyunu oynadı. Gecenin sonunda Ünlüler takımından bir kişi yarışmaya veda etti.

ADA OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk mücadele ada oyunu ile başladı. All Star ve Gönüllülerin sıkı bir mücadele verdiği ada oyununu All Star takımı kazandı.
SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ada oyununun ardından iki takım ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Kıyasıya bir mücadele vardı sahada ve son bölüme 9-9 beraberlikle girildi. Son oyunda Ümit Karan yenilince ödül Gönüllüler takıma gitti. Ümit Karan büyük bir üzüntü yaşadı.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Dün dokunulmazlık oyununu kaybeden All Star takımı 3 kişinin ismini eleme adayı olarak belirledi. Bu isimler Nihat Doğan, Murat ve Damla’ydı. Yapılan SMS oylaması sonrası yarışmaya veda eden isim Nihat Doğan oldu.

NİHAT DOĞAN BÖYLE VEDA ETTİ

Adaya veda eden Nihat Doğan’ın son sözleri bunlar oldu: Survivor’u çok seviyorum. Yarışmayı çok seviyorum. Herkesin tatması gereken bir duygu. Çok istedim ama Nazım Hikmet’in güzel bir lafı var: Ben elmayı sevdim, elma beni sevmedi. Biz kadere tevekkül etmiş insanlarız. Öyle diyor Mevlana; “Kolum kırıldı diye üzülme Allah’ın sana kanat vermeyeceğini nereden biliyorsun?”(Posta)

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+4 = ?