logo


11 Kasım 2016

Nerede Halı  Saha Forması Yaptırabilirim?

Halı saha müdavimlerinin yakındığı konulardan biri de antrenman yeleği giyip maça başlamaktır. Bilenler bilir, önce sahaya girersiniz, ardından bir kişi sırayla herkesin turuncu veya yeşil renkten oluşan fosforlu antrenman yeleklerini sahiplerine verir.

Her hafta böyle bir aktiviteniz var ve bunun heyecanını daha keyifli hale getirmek istiyorsanız, kendiniz oluşturduğunuz takım için gayet şık ve istediğiniz renklerde formanızı yaptırabilirsiniz. Böylece her hafta alışık olduğunuz renkler sizin için daha kolay bir oyun haline gelecektir. Düşündünüz, taşındınız ve bir halı saha forması yaptırmaya karar verdiniz. Dilediğiniz desenlerden tutun, renklerinizden, armanıza kadar istediğiniz şekilde bir forma yaptırabilirsiniz. Hayatımızı kolaylaştıran internet sayesinde bunun için çalışan, gayet uygun fiyata hizmet veren yerler mevcut. Fiyatı merak ediyorsanız 10 TL’den başlayıp 150 TL’ye kadar bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Bu konuda da hala pürüzler yok değil aslında. Genelde fiyatlandırmayı, isim yazdırmak isterseniz ayrı, arma yaptırmak isterseniz ayrı olarak size sunabiliyorlar. Formanızı yaptırmadan önce iyice düşünün.  Nasıl olsa bir kere yaptırıyorsunuz. Biraz daha fazla ücret verip hem isim hem armayıda yaptırın, renklendirme ile desenleri de aradan çıkarmış olursunuz.  Eğer bana acil lazım ve cebimi de seviyorum diyorsanız, hazır formalar tam da size göre. İnternetten görsellerine bakıp sizin için gayet uygun olan renkleri seçerek sipariş verebilirsiniz.  Elinize en geç bir hafta içinde ulaştırıp ücreti de sizin dilediğiniz şekilde alıyorlar. İster kredi kartı, isterseniz de kapıda ödeme.

Eğer içinizde halı saha formasını istediğimiz gibi teslim edemezler gibi bir kaygı varsa, hiç gerek yok. Şayet eskiye nazaran artık bu işlerde neredeyse profesyonel oyuncularımızın giydiği kadar iyi formalar tasarlayıp, sizin istediğinizden de şık ürünler ortaya çıkarabiliyorlar. Söylemeden geçemeyeceğim, bedeninizi mutlaka doğru söyleyin. Hatta firmadan örnek olarak farklı bedenlerde forma talep edebilirsiniz. Size bu konuda mutlaka yardımcı olacaklardır. Büyük beden söylemenizde fayda var. Üzerinize aşırı bol değilse yine de giyebilirsiniz. Aksi bir durum söz konusu olursa, maalesef formanız yeğeninize ya da çocuğunuza kaldı. O da çok kötü bir durum değil aslında, gururla babasının adını sırtında taşır. Ismarladığınız formaların heyecan ve keyif dolu dakikalarca üzerinizde paralanması dileğiyle.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+8 = ?