logo


Neden Kiralamalısınız?

Gelişen ticari piyasanın sıcak satış, saha içi pazarlama ve bireysel müşteri temsilcilikleri üzerine yoğunlaşması ile bütün sektörlerde aktif olarak sahaya çıkabilecek elemanlar yer almaya başlamıştır. Tabi bu durum başka bir ihtiyaç daha ortaya çıkarmıştır ki o da personellerin kullanabileceği araç teminidir.

 

Şirketlerin çalışan her birey için araç satın alması mümkün olmadığı için öncelikli olarak araç kiralama yöntemine başvurmaktadırlar. Bu sayede satın alma gücü olmayan ancak ihtiyaç duyulan bir hizmetin ifasını sağlamak isteyen firmalar sıkıntı yaşamaktan kurtulmaktadırlar. Şirket tarafından kiralık araç kullanmanın çok farklı avantajları vardır.

 

  • İlk etapta sermayenizden keserek araba almaya ayıracağınız bütçenizi kullanmak zorunda kalmıyorsunuz.
  • Araç aldığınızı düşünerek hareket ederseniz sürekli olarak bakımına harcamanız gereken tutarı kira bedeli olarak vererek iş yükünden kurtulabilirsiniz.
  • Kiraladığınız aracın olası bir kaza anında kullanılamaz hale gelmesi ile araçsız kalmaz, ikame araç desteği sayesinde işlerinizin aksamasına engel olabilirsiniz.
  • İş planlarınız gereği araç ihtiyacınız ortadan kalktığı zaman kiralık araç kullandığınız için geri iade ederek aylık ödemelerinizden ve sürekli bakım, onarım masraflarından kurtulmuş olursunuz.
  • Şirketinize araç kiralama faturası aldığınız için bu gider olarak gözükmekte ve vergiden düşürülerek size uzun vadeli olarak da kazanç sağlamaktadır.

 

Tabi ki araç ihtiyacı sadece şirketlerde olmadığı için şahıs olarak araç gerektirecek durumlarda da yine kiralama işleminin avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir. Çünkü toplu taşıma sistemlerinin gelişmesi ile artık her ilde en az 3 çeşit ulaşım opsiyonu mevcuttur. Araç olmadan da istediğiniz yere gidip gelebileceğiniz imkanlarınız varken ve sadece ay içerisinde belki 3 gün ihtiyaç duyacağınız bir araç için birikiminizi harcamanız veya borçlanmanız ne kadar doğru olabilir ki? İşte bu şartlarda mantıklı olan şahısların da gerektiği zaman kullanabileceği, sürekli olarak masraf olmayan, bakımına, taksitlerine, kazasına, sigortasına veya kaskosuna kafa yormadan huzur içinde binebileceği ve ihtiyacı sona erdiği zaman iade edebileceği bir hizmet sektörüdür “kiralık araç”. Sürekli tüketerek geleceğimizi kaybetmektense ihtiyaçlarımız doğrultusunda hizmet sektörünün getirilerinden faydalanarak yaşamayı öğrenmeli ve her anlamda kazanmayı bilmeliyiz. Detaylı bilgi için http://almiracars.com.tr/ adresinden Almira Car Rentals’a ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

4+5 = ?