logo


18 Nisan 2016

Nazlı Hamarat’tan Emir Cevdet Şaşmaz’a not: “Allah günahlarını affetsin kocacık”

Nazlı Hamarat’tan Emir Cevdet Şaşmaz’a not

Nazlı Hamarat’tan ölen kocası Emir Cevdet Şaşmaz’a not…

Türkiye’nin ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla tanıdığı Nazlı Hamarat’ın işadamı kocası Emir Cevdet Şaşmaz’ın 8-9 ay önce Ukrayna’da öldürülmesinin ardından, skandal iddialar birbirini takip etmişti.

Pırlanta kaçakçılığı ve eskort kadın olayları nedeniyle öldürüldüğü iddia edilen Şaşmaz’ın sevgilisi olduğunu iddia eden, Vijdan Atasever, Şaşmaz’ın yanında öldürüldüğünü iddia etmişti. Bunun üzerine iki kadın arasında tartışma çıkmış; olayın üzerinden birkaç ay geçtikten sonra Hamrat, Doruk Haybat’la ilişki yaşamış; bu ilişki de şiddet iddiası yüzünden bitmişti.

Şiddet iddialarının ardından bir süre ortalarda görünmeyen Nazlı Hamarat, dün sosyal medya hesabından, vefat eden eşi Şaşmaz hakkında yazı yazdı. 18 Nisan’ın evlilik yıldönümleri olduğunu belirten Hamrat, yazısını ‘Allah gunahlarini affetsin kocacik’ notuyla tamamladı.

1

İşte Hamarat’ın o paylaşımı:

“18 Nisan bugün rahmetli eşimle evlilik yıldönümümüz hiç bu kadar zor olucağını düşünemezdim ben 6 sene önce iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama iyi ki yapmışım iyi ki evlenmişim kaybettiklerim de kazandıklarım da sadece beni ilgilendirir biz acısıyla tatlısıyla kavgasıyla gürültüsüyle tam 5.5 seneyi devirdik yaşadığımız her şey gerçekti ve öyle kalıcak…Ben sana her şeye rağmen hakkımı helal ettim cennette cehennemde bu dünyada diyenler haklılar sanırım sen ikisini de ölmeden yaşamışsın Allah günahlarını affetsin kocacık”

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+2 = ?