logo


26 Eylül 2013

Mutlu musun SNEİJDER?

-mutlu-musun-sneijder--3635099Galatasaray’ın, Fatih Terim’den yoksun yaptığı ilk idmana Eboue-Sneijder kavgası damgasını vurdu. Fildişili oyuncu, “Şimdi mutlusundur”diyerek Hollandalı yıldızın üzerine yürüdü, araya giren Drogba ikilinin yumruklaşmasına engel oldu

Galatasaray’da yeni dönem kavga ile başladı. Sarı-kırmızılıların, görevden alınan Teknik Direktör Fatih Terim’den yoksun yaptığı ilk idmanda oyuncular birbirine girdi.
Futbolcular sahadaki ter idmanının ardından kuvvet çalışması için salona geçerken, Eboue ile Sneijder’in kavgaya tutuştukları belirtildi.
Terim’in görevine son verilmesinden dolayı bir hayli üzüntülü olan Eboue’nin, takım arkadaşının tavırlarından çok rahatsız olduğu bu yüzden sert tepki verdiği öğrenildi.
Fildişi Sahilli oyuncunun, Wesley Sneijder’e, “Şimdi mutlusundur!” dediği ve Hollandalı futbolcuyu, Fatih Terim’in gönderilmesinin sorumlusu olarak gösterdiği vurgulandı.

Mersin İdmanyurdu maçı sonrası Terim’in kendisini Başkan Ünal Aysal’a şikayet eden Wesley Sneijder’le yaşadığı diyalog büyük ses getirirken, medyaya yansıyan bu haberin oyuncular arasında da büyük yankı bulduğu ve Sneijder’e bu yüzden tepki verildiği belirtildi.

Burak çılgına döndü

Eboue ile Sneijder arasında yaşanan tartışmada ikili birbirlerinin üzerine yürürken, olayın büyümesini Drogba’nın önlediği ifade edildi. Diğer taraftan yerli futbolcuların bu sırada büyük şok yaşadıkları, Burak’ın duvarları yumrukladığı ifade edildi.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+10 = ?