logo


10 Haziran 2016

Mutlu Kaya’nın sesini Esra Erol duydu

7c6eaf3818c5819a1b4fc21ef9c8a605

Uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun bir süre komada kaldıktan sonra yaşam mücadelesini sürdüren Mutlu Kaya’nın sesini Esra Erol duydu. Erol, programın Uzman Psikoloğu Yeşim Akıncı’nın tedavi sürecinde Kaya’ya psikolojik danışmanlık hizmeti verdiğini açıkladı. Mutlu’ya bir de akülü sandalye hediye edildi.

Açıklama yapan Psikolog Yeşim Akıncı; “Hayatta beden sağlığımız çok önemli, ama ruh sağlığımız da çok önemli. Bu tip travmalar sonrasında psikolojik tedavi şart. Ve tedaviye çok da güzel cevap veriyor. Beraber vakit geçirdiğimiz zamanlarda “Esra Erol’u çok sevdiğini ve izlediğini söyledi. Ve küçük bir ricası var. Şuan yürümek için hastanede tedavi oluyor ama sizden akülü sandalye istiyor. Burada akülü sandalyeyi verebilecek bir meleğimiz var oda Esra Erol” dedi.

3225efa1111b912dc586d9714746d4a1

Esra Erol ise “Biz kadına şiddeti programımızda hep konuşuyoruz. Ekranda gördüğümüz bu isimlerin şiddete maruz kaldığını gördüğümüzde durumun ne kadar vahim olduğunu daha iyi algılıyoruz. Gencecik fidan gibi bir genç kız, hayalleri olan çok güzel bir yüze, çok güzel bir sese sahip. Uzman Psikoloğumuz Yeşim Akıncı’ya çok teşekkür ediyorum. İyileşme sürecinde gönüllü destek olduğu için. Ve bizde sevgili Mutlu Kaya’nın sosyal yaşamda hayatını devam ettirmesi için akülü sandalyesini göndereceğimizi iletelim. Ve en büyük dileğim, bu akülü sandalye sadece bir dönem senin ihtiyacını karşılar ve sonra kendi adımlarınla dimdik hayat yolunda ilerlersin. Sana ve ailene sabırlar ve bol şifa diliyorum. ” dedi.

Etiketler: » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+3 = ?