logo


18 Temmuz 2016

Mutfak Halısı, Kir ve Neme Dayanıklı Olmalı

Mutfaklar, evlerin banyolarla birlikte ıslak mekanları arasında kabul edilir. Hal böyle olunca, kullanılan malzemenin neme dayanıklılığı bir yana, leke tutmaması, Suyu itebilmesi hatta kendi kendini temizleyebilme gibi özellikler taşıması gerekir. Günümüzün Mutfak Halısı anlayışı, tüm bu gereksinimleri karşılarken, kullanıcıya dekoratif çözümler de sunmaktadır.

Halı Çeşitleri Mekana Göre Farklılık Gösterir

Mutfakta kullanılacak Halı Çeşitleri hangileri olmalı? Aslında bu sorunun cevabı biraz da mutfaktaki beceri ve mutfak yaşantısı ile doğru orantılı. Bu nedenle tüm riskleri göze almakta fayda var. Bir diğer konu da mutfak mobilyalarının rengi ile uyumlu halıları tercih ederek huzurlu bir ortam yakalamak.

Her Mekan İçin Farklı Halı Modelleri Kullanılmalı

Artık her mekan için farklı özellikte Halı Modelleri bulabilmek mümkün. Yeter ki, doğru tespit yaparak, doğru noktalara ulaşılabilmeli. Zengin modeller arasında kaybolup gitme riskini göze alamayanlar işin uzmanından destek alabilirler. İşin püf noktası ise, nurteks.com.tr internet sitemizde yer alan bilgiler ve tabii danışabileceğiniz uzman ekibimizde saklı. Bu sırlarımızı sizinle paylaşmak için sizi sitemize davet ediyoruz.

Etiketler: » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?