logo


Müteahhitler Derneği’nden İstişare Toplantısı

Bursa’nın Gemlik ilçesinde, Müteahhitler Derneği’nin aylık olağan istişare toplantısı yapıldı.

Asilhan İş Merkezi’ndeki dernek merkezinde bir araya gelen müteahhitler, çeşitli konularda istişarede bulundu. Gemlik Müteahhitler Derneği Başkanı Hamza Aygün, geçen döne dernek olarak yaptıkları faaliyetler hakkında üyeleri bilgilendirdi. Aygün, GMD’nin öncülüğünde kurulan yeni imar alanları açılmasıyla ilgili çalışma yapan komisyonunun faaliyetleri ve bundan sonra gündeme getirilmesi düşünülen konular hakkında dernek üyelerine detaylı bir sunum yaptı.

Derneğin kuruluş maksadına uygun olarak Gemlik’in geleceğine katkı koymak için sadece laf değil, iş yaptıklarını ifade eden Aygün, bütün dernek üyelerine teşekkür etti.

Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği ve Bursa Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliğinde yapılan son değişikliklerin de masaya yatırıldığı toplantıda, konu hakkında dernek üyesi müteahhitlerin görüşleri alındı.

İstişare toplantısında Türkiye İnşaat Müteahhitleri Federasyonu’nun 31 Mayıs 2014’te Ankara TOBB’de yapılacak genel kurulu da görüşüldü. GMD’nin 10 delege ile temsil edileceği bildirildi.

Etiketler: »

Share