logo


29 Şubat 2016

Mustafa Denizli’den istifa açıklaması!

Mustafa Denizli'den istifa açıklaması!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Gaziantepspor yenilgisi sonrası ayrılma kararını başkan Dursun Özbek’le konuşacağını açıkladı.

Maç sonrası yayıncı kuruluşa komuşan Mustafa Denizli, şu ifadeleri kullandı:

Oyunla ilgili konuşursak ne diyebilir ki? Eğer kariyerim bu dönem itibariyle yara aldıysa, helal olsun diyorum. Bu camianın bana sunduklarını hayatım boyunca her yerde temsil etmeye çalıştık. Çok zor bir dönemde takımım beni davet etti. Ben de seve seve kabul ettim. Uzun yıllardır bu mesleğin içindeyim. Hiçbir dönem bu kadar yoğun bir mesai çaba harcamadım. Bazen olmayınca olmuyor.

Aslında ocak ayında bir revizyon yapma peşindeydik. Onu da gerçekleştiremedik. Bu takımın lideri benim. Yaşananların tamamında en büyük mesuliyet bana ait. Ortaya istemediğimiz bir sonuç çıktı. Bu süreçte herkesin bana yardımcı olduğunu düşünüyorum. İnsanlar bir takım şeyleri kabul ederler. Belki benim kariyerim başarılarla dolu, zaman zaman başarısızlık da olabilir. Bu döneme kesinlikle başarılı diyemeyiz. Bugün isanların karşısında konuşurken, geriye dönüp baktığımda kazandığım bütün başarıların altında Galatasaray vardır. Eğer bu kulübün zor zamanlarında yapmam gereken bir şey varsa onu yapıyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Avrupa’dan elenişimiz de büyük bir üzüntü yarattı. Evet kariyerim yara aldı ama başka bir sürü şey de yara aldı.

Muhabir: Bu sözlerinizden ayrılma kararı aldığınızı çıkarabilir miyiz?

Benim sözlerimden kim ne algılarsa algılasın. Yarın başkanımızla oturacağım geniş kapsamlı bir toplantı yapacağız. Onlarla bu göreve başlarken çok daha farklı planlarımız vardı, gerçekleştiremedik. Biraz önce sorduğunuz ayrılma konusunu, saygısızlık olmasın diye önce başkanımızla konuşacağım. Kariyerimde yaşadığım büyük güzelliklerin ardından kötü şeyleri de yaşamak burada nasip olsun önemli değil. Ben kendi içimde bütün kararları verdim. Yarın yönetimle oturup konuşacağım.

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+8 = ?