logo


Muratpaşa Belediyesi İle Enerya Gaz Dağıtım Arasında Mutabakat Sağlandı

Muratpaşa Belediyesi ile Enerya Gaz Dağıtım arasında yapılan görüşmelerde mutabakat sağlandı. 2016 yılının sonuna kadar devam edecek çalışmaların sonucunda tüm Muratpaşa doğal gaz ile buluşacak.

Muratpaşa Belediyesi ile Enerya Gaz Dağıtım A.Ş arasında yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı. Muratpaşa’nın tamamı 2016 yılının sonuna kadar çağdaş kentleşmenin önemli bir unsurlarından olan doğalgazla buluşacak. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, firmanın çalışma planı ile paralel bir çalışma yaparak Muratpaşa’da gecikmiş olan gaz buluşmasın gerçekleştireceklerini ifade etti.

Enerya Gaz Dağıtım A.Ş ile Muratpaşa Belediye Başkanlığı arasında yapılan görüşmelerde her konuda mutabakat sağlandı. 2016 yılının sonuna kadar Muratpaşa Belediyesi sınırlarının tamamına doğal gazın ulaşacağı Enerya Gaz Firması tarafından taahhüt edildi.

Aşamalı olarak çalışmaların yapılacağına değinen Başkan Uysal ise, “Doğal gaz hatları 2014 yılının sonuna kadar Meydankavağı’nın tamamı Çaybaşı ve Bayındır Mahalleleri’nin bir kısmı doğal gazla buluşacak’ dedi.

Etiketler: »

Share