logo


23 Temmuz 2016

Müjde Uzman diziden kovuldu mu?

Müjde Uzman diziden kovuldu mu

Müjde Uzman, yapımcı Raci Şaşmaz’ın tasarrufuyla rol aldığı ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin kadrosundan çıkarıldığı iddialarına itiraz etti. Güzel oyuncu, özel hayatı yüzünden diziden kovulduğu haberine ‘iftira’ dedi.

Dizi sektörümüm yükselen oyuncularından Müjje Uzman, ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosundan çıakrıldı. Dizideki rolüyle popülaritesini hayli artıran Uzman’ın isminin aşk haberleri veilesiyle sık sık basında yer almasının yapımcı Raci Şamaz’ı rahatsız ettiği ve oyuncunun projeyle ilişkisinin kesildiği iddia edilmişti.

Uzman’ın ismi son olarak ünlü popçu Sinan Akçıl’la anılmıştı.

Uzman’dan açıklama geldi

Çıkan bir habere göre; kadrodan ayrılmasının ardından yazılı bir açıklama yayımlayan güzel oyuncu, diziden kendi isteğiyle ayrıldığını ve hakkında yazılanların tümünün asılsız olduğunu ifade etti.

Kadrodan çıkarıldığı iddiasını ‘iftira’ olarak değerlendiren aktris, “Hayatım boyunca işimi yaparken dakik, titiz ve saygılı biri oldum. İsrarla böyle kalmaya, kalbimi de aklımı da, bu işe bakış açımı ve mesafemi korumayı da, bu işi sevip layığıyla yapmaya çalılmaya da kararlıyım” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?