logo


02 Nisan 2016

Müjdat Gezen: Levent Kırca’nın borcu yok

Müjdat Gezen

Müjdat Gezen, çocuklarının yaptığı reddi miras davasıyla gündeme Levent Kırca’nın borcu olmadığını açıkladı. Ünlü oyuncu, “Levent’in borcu yok ama olsaydı her şeyimle, her şeyini öderdim” dedi.

Müjdat Gezen, 2015 yılında hayatını kaybeden yakın dostu Levent Kırca’nın borçlarını üstleneceği açıklamasının kendisine ait olmadığını söyledi. Çocukları Umut ve Ayşe Kırca’nın mirasını reddetmesi üzerine Levent Kırca’nın borcu olduğu iddia edilmişti. Bu haberin ardından Gezen’in “Levent’in borcunu ben öderim” sözleri basına yansıdı.

Kendisinin böyle bir açıklama yapmadığını belirten Gezen, “O konu hakkında daha önce hiç konuşmadım. Kim o haberi nereden buldu? Ki Levent’in borcu yok” dedi. Oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: “Levent’in filmlerinde yer alan şaka baltası, gömlekleri, atletleri bizim tiyatromuzda sergileniyor. İstese, onu bile bir müzeye koyup para kazanabilirdi. Levent ölümünün ardından bir yıl geçmeden böyle söylentileri hak etmemişti. Tekrar ediyorum Levent’in borcu yok ama olsaydı her şeyimle, her şeyini öderdim” dedi. Kırca’nın ilk evliliğinden olan oğlu Oğulcan Kırca da “Borcumuz yok, Müjdat abinin de üstlenmesi gereken bir durum yok. Biz sürekli görüşüyoruz, bence Müjdat abi öyle bir şey dememiştir” açıklamasını yaptı.

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+5 = ?