logo


08 Nisan 2016

Müge Anlı canlı yayında hıçkıra hıçkıra ağladı

Müge Anlı canlı yayında hıçkıra hıçkıra ağladı

Ünlü programcı Müge Anlı, ailesiyle yıllardır görüşemeyenleri buluşturunca gözyaşlarına boğuldu. Anlı, dakikalarca hıçkıra hıçkıra ağladı.

Almanya’da yaşayan Sami Schwaz, Müge Anlı ve ekibinden 38 yıldır görmediği babasının bulunması için dün canlı yayına gelip yardım istedi. Müge Anlı, 38 yıl önce ayrılan baba ve oğlunun buluşmasını izlerken; canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Anlı o anlarda hıçkıra hıçkıra ağlarken ‘Çok özür dilerim sinirlerim bozduldu da. Ay ben çok üzüldüm de o çocuğun babasına. Ama babası çok kötü, yazık. Anne ayda 500 TL’ye çalışıyor. Kadının bir de eski eşinden bir çocuğu daha var’ diye konuştu.

OLAY NASIL OLMUŞTU?
Şanlıurfa’dan Salı günü (5 Nisan) kaybolan 1 yaşındaki Mehmetcan’ı babasıyla Yusuf Kültür’le birlikte dışarı çıktı. aradan birkaç saat geçtikten sonra babası ailesini arayarak Mehmetcan’ı kaybettiğini söyledi. Mehmetcan’ı kaybetmişti çünkü, kendisinin psikolojik rahatsızlığı vardı ve sık sık sara krizleri geçiyordu. Ailesine parkta kriz geçirip bayıldım. Kendime geldiğim anda oğlum yanımda yoktu diyerek durumunu anlattı.

Eşi ve Annesi ise canlı yayına gelerek Müge Anlı’dan mehmetcan’ın bulunması için yardım istediler. Yayın esnasında Gaziantep Çocuk Şube programı arayarak, yayını izlediklerini ve bir yaşlarında bir çocuk bulduklarını söyleyerek bebeğin aranan Mehmetcan olduğunu öğrenmek için fotoğrafını canlı yayına gönderdi. Gelen fotoğrafla sevinç çığlıkları ve gözyaşları ardı ardına geldi. Bulunan bebek 1 yaşındaki küçük Mehmetcan’dı. Çocuk Şube Müge Anlı’ya, “Mehmetcan’ın kaybolduğu gün ihbar hattına bir telefon geldi. Parkta bir çocuk bulduklarını fakat Şanlıurfa’da değil Gaziantep’de olduğunu söyledi. Yaşanan bu aile dramına kayıtsız kalamayan Müge Anlı gözyaşlarına hakim olamadı.
PaylaşTweetlePaylaşGönderYorumla

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+4 = ?