logo


Motosiklet satışlarında yüzde 130, kask satışlarında yüzde 250, korunma ekipmanlarında yüzde 412 oranında artış

 Alışverişin uğurlu adresi n11.com’un verilerine göre geçen yılın aynı dönemine kıyasla motosiklet satış adedinde yüzde 130, kask satışlarında yüzde 250, korunma ekipmanlarında ise yüzde 412 oranında bir artış gerçekleşti.

 

 

Bahar aylarıyla birlikte trafikteki motosiklet kullanıcılarının sayısındaki artışa vurgu yaparak, motosiklet satışına dair verilerini açıklayan n11.com, 2016 yılının ilk üç aylık döneminde, geçen yıla kıyasla yüzde 130 artış gözlemlendiğini belirtti. Her yıl yepyeni kullanıcıların trafiğe çıkmasıyla birlikte artık daha fazla motosikletliyi yollarda gördüğümüz şu günlerde n11.com, Türkiye’de son yıllarda motosiklet sayısındaki artışla birlikte motosiklet güvenliğine verilen önemin de arttığına dikkat çekiyor.

 

 

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur

E-ticaret platformu n11.com’un verilerine göre, kask satışlarında yüzde 250, koruma özellikli kıyafetler ve dizlikler dâhil korunma ekipmanlarında ise yüzde 412 oranında bir artış olduğu gözleniyor.  Genellikle yazlık bölgelerde tercih edilen elektrikli motosiklet satışlarında yüksek bir artış yaşandığını açıklayan n11.com, yüzde 682’lere varan artış oranı verirken, motosiklet satışlarının neredeyse tamamının peşin fiyatına taksit ile gerçekleştirildiğine dikkat çekiyor.

 

n11.com, motosiklet kaskı, yedek parça, koruyucu giysileri ve  dizliklere kadar her türlü ekipmanı trafiğe takılmadan bir tıkla iki teker hızında yapmanıza imkân tanıyor.

 

Keşfedilecek ne varsa blog11’de

 

Moda, güzellik, dekorasyon, anne-çocuk, yaşam-tatil, fitness-outdoor, teknoloji ve otomobile dair keşfedilecek ne varsa blog11’de keşfedilmeyi bekliyor. blog11, düzenli güncellenen kategori haberleri ile sezon giyim trendlerinden, makyajda en son ürünlere, ev dekorasyonu tüyolarından gidilebilecek tatil noktalarına kadar birçok konuda yaşamın nabzını tutuyor. ( http://blog.n11.com/ )

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

6+9 = ?