logo


04 Ağustos 2016

MOOR YAPI ŞEHRİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK KÜLT ÇİZGİLER TAŞIYAN MODERN YAPILAR SUNUYOR

moorbackMoor Yapı, kurulduğu ilk günden bu yana Konya inşaat sektöründe kalitesiyle dikkat çeken bir firma olmayı başarmıştır. Osmanlı ve Selçuklu mimarisini modern çizgilerle ve son teknolojik donanımla buluşturan Moor Yapı başta Konya olmak üzere pek çok yerdeki projeleriyle her geçen gün başarılarına bir yenisini daha ekliyor.

İnsanlara kaliteli, güvenli, estetik, yaşanılası, kullanışlı yapılar sunmayı hedefleyerek çıktığı yolda kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi benimseyen Moor Yapı yaşam alanlarındaki kalitenin hayat standartlarını etkilediğinin bilincinde olan bir firma özelliği taşıyor. İmza attığı projelerle şehrin kimliğine yeni değerler katan Moor Yapı müşterileriyle olan samimi ilişkileri kalıcı dostluğa dönüştürüyor. Maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik faaliyetleriyle şikâyet ve çözüm odaklı bir çalışma sürdürüyor. Konya’nın yükselen kuruluşlarından Moor Yapı inşaat sektörünün yanı sıra şehrine, insanına ve ülkesine de değer katıyor.

İnşaat sektöründe trendleri izleyen değil trend belirleyen çizgisiyle sektörde standartlara yön veren firma olma özelliği taşıyan Moor Yapı eski medeniyetlere ait kült motifleri modern çizgilerle buluşturarak şehre kadim esintiler taşıyan modern bir kimlik kazandırıyor. Yalnızca estetik değil; kalite, güvenlik, sağlamlık özelliklerini de en güncel teknik ve mimari uygulamalar doğrultusunda geliştiriyor. Hayatı kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek hedefiyle yola çıkan Moor Yapı dürüstlük, adalet, müşteri memnuniyeti, insana saygı, yenilikçilik, verimlilik, gizlilik prensipleriyle liderlik, takım çalışması ve açık kapı politikası çerçevesinde hareket ediyor. Şimdiye dek 18 projeyi sahiplerine teslim eden Moor yapı 105 müşterisini memnun etmenin mutluluğunu yaşıyor. Hâlen devam eden 5 projede faaliyet gösteren Moor Yapı’ya ait sahipleriyle buluşmayı bekleyen 3 farklı proje var.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

6+3 = ?