logo

15 Temmuz 2016

Mobil Kurye Nedir

Mobil kurye, kurye hizmetinin mobil platformlar üzerinden takip edilmesini sağlar. Böylece 7 gün 24 saat arzu ettiğiniz gönderi işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun için size gereken: akıllı cihaz ( cep telefonu, tablet) ve internet. Bu sayede bilgisayarınız olmasa dahi rahatlıkla kurye hizmetinden yararlanabilir ve sıkıntıya düşmezsiniz.

Lojistik İşi Önemli

Lojistik yönetimi kargoculuk işlerinde oldukça önemli bir yer kaplar. Gönderinin hızla ulaşması da doğal olarak buna bağlıdır. Mobil uygulamamız sayesinde size en yakın olan motorlu kuryemizi ayağınıza çağıracak ve lojistiğin imkanlarından yararlanacaksınız. Bunun için uygulamamızı indirmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında her nerede bulunuyorsanız, adres bilgilerini mobil haritadan belirterek; kuryemizin size gelmesini bekleyin.

Acil Kurye Hizmeti Bizden Alınır

Acil kurye, hızla gönderim ihtiyacı hissettiğiniz ürünlerin teslimatıyla ilgilenir. Acil kuryenin çalışabilmesi için hem gönderinin alınması hem de teslim edilmesi süratle yapılmalıdır. Mobil uygulamamız, bu noktada işinize yararken; 100’ün üzerinde olan motorlu kuryelerimiz, hızla size gelir ve gönderinizi yerine götürür. Daha ayrıntılı bilgi için kuryem.com adlı internet sitemizi ziyaret ediniz.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?