logo


Migros Katalog Fırsatları 10 Mayıs 2018

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Migros marketlerinden oldukça avantajlı fiyatların müşterilere sunulduğu bilinmektedir. Migros, pek çok farklı üründe ramazan ayı boyunca geçerli olan indirim kampanyaları düzenlenmektedir. Bu indirim fırsatlarının duyurulması noktasında ise Aktüel, önemli bir görevi yerine getirmektedir. Ramazan ayına özel kampanyaların yer aldığı Migros Aktüel, özellikle gıda reyonlarında geçerli olan çok sayıda indirim kampanyalarını ve indirim oranlarını müşterilere duyurmaktadır. Üstelik Migros, ramazan ayına özel olarak 50 Money ve daha fazlası hediye paraları da müşterilerine dağıtmaktadır. Bu doğrultuda şayet şarküteri ürünlerinde 35 TL ve üzeri alışveriş söz konusu olursa, müşteriler ramazan ayında 10 Money hediye kazanmaktadır.

Migros; Money Club ‘’Her Zaman Kazandırıyor’’ sloganı çerçevesinde çok sayıda farklı üründe indirim kampanyaları düzenlemektedir. Yine paketli güllaç ya da paketli kuru tatlı satın alındığında ramazan ayına özel olarak Migros, 4 Money puan hediye vermektedir. Bunun için kuru tatlı ve güllaç ürünlerinden 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra; Ramazan ayına özel olarak hazırlanmış olan Ramazan paketlerinde de oldukça önemli indirimler uygulanmaktadır. Çünkü normal de 58.35 TL olan Bereket Paketi, 29.90 TL olarak müşterilere sunulmaktadır. Bu durum ise doğal olarak müşterilerin yüzde 48.76 oranında bir indirim fırsatından yararlanmasına neden olmaktadır.

Migros marketlerinde yer alan indirimlerin duyurulması söz konusu olduğunda ilk akla gelen seçenek Migroskop olmaktadır. Zira periyodik olarak yayınlanan Migroskop eki sayesinde Migros müşterileri oldukça uygun fiyatlı olarak pek çok ürünü satın alabilmektedir. Ramazan ayı içerisinde farklı erzak paketleri oluşturan Migros, Lezzet Paketini 49.90, Ziyafet Paketini ise 74.90 TL üzerinden satışa sunmaktadır. Ramazan ayına özel Migroskop ekinde yer alan indirim kampanyalarından birisi de Algida Dondurmalarında yapılan indirimlerdir. Bu doğrultuda Algida Dondurmalarından 1 adet satın alanlar 2. Dondurma için %50 oranında bir indirim olanağından yararlanmaktadır. Yine servis reyonu zeytinlerinde ise yüzde 25 oranında bir indirim fırsatı ramazan ayında Migros müşterilerini beklemektedir. Görüldüğü üzere Migros birbirinden özel ve avantajlı indirimlerle ramazan ayında müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+1 = ?