logo


MHP’den Erdoğan’a çok sert yanıt!

mhp logo

MHP: “Ak Saray’a tavsiyemizdir! Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski danışmanlarından, AKP Ankara milletvekili Aydın Ünal, twitter hesabından MHP lideri Devlet Bahçeli için “Ağzından köpükler saçarak konuşan siyasetin zavallısı Devlet Bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor.” demişti.

mhp-tweet

Erdoğan’ın metin yazarı da olan Ünal’a yanıt yine twitter’dan geldi. MHP’nin resmi Twitter hesabından atılan twette “Ak Saraya tavsiyemizdir! Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın. Aşının dahi fayda etmeyeceği Aydın Ünal’ı da karantinaya alsın.” ifadeleri kullanıldı.

aydin-unal

AYDIN ÜNAL NE YAZMIŞTI!

AKP’li Aydın Ünal, MHP lideri Bahçeli’nin Erdoğan’a yönelik eleştirileri üzerine twitter hesabından ” Ağzından köpükler saçarak konuşan siyasetin zavallısı Devlet Bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor. Devlet Bahçeli’yi önümüzdeki günlerde Sn Cumhurbaşkanı ve ailesine ettiği tüm hakaretlerden dolayı bin pişman göreceğiz. Evet, zavallılık.. Devlet Bahçeli koalisyona yanaşmasa bile seçim kararına tıpış tıpış destek verecek. Aksi takdirde HDP’li bakanlara da MHP’li bakan denir.” demişti.

Kaynak:Sözcü

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+9 = ?