logo


Metro Turizm’in sahibinden feci kaza ile ilgili skandal açıklama

metro

Bolu’da 7 kişinin hayatını kaybettiği, 40 kişinin de yaralanan trafik kazası Hükümet-Cemaat tartışmasına döndü. Sosyal medyada konu ile iglili Emre Uslu ile tartışan Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk’ün kaza ile ilgili attığı bir tweet ise büyük tepki çekti.

Dün sabah saatlerinde Metro Turizm’e ait 2 otobüs TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli mevkiinde kaza yaptı. Kazada 7 kişi hayatını kaybetti, 40 kişi de yaralandı. Kazayı yapan şirketin AKP’ye yakınlığıyla bilinen iş adamı Galip Öztürk ‘e ait olması nedeniyle, kaza Hükümet-Cemaat savaşına döndü.

Kaza sonrasında sosyal medyada Metro Turizm’e karşı kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya Cemaat’in yurtdışında olan ismi Emre Uslu da destek verdi.

Bunun üzerine Metro Turizm sahibi Galip Öztürk sosyal medya hesabından, “@EmreUslu Kaza ve Kadere inanmak imanın altıncı şartıdır. Keşke hocanız şantaj montaj yerine imanın şartlarını öğretseydi sizlere…!” şeklinde mesaj yazdı.

Öztürk’ün 7 insanın ölümüne neden olan kaza sonrasında “kader” ifadelerini kullanmasına sosyal medyadan tepki yağdı. Öztürk bir diğer mesajında da “@EmreUslu paralelci pislikler elim bir kazayı bile kendinize malzeme yapacak kadar alçaksınız…!” ifadelerini kullandı.

İşte Galip Öztürk’ün mesajları:

1

İşte Emrullah Uslu’nun mesajları:

2

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+3 = ?