logo


Metin2 Pvp Serverlerde Düşmanlar

Metin2 pvp serverler dediğimiz zaman oyuncunun aklında farklı bir türde oyun gelmesi normaldir .Daha önce karşılaşmamış olabilir .İnternet üzerinde oldukça yaygın olarak kullanılan pvp serverler özellikle Metin2 oyununda büyük oranda görülmektedir. Metin2 pvp serverler içerisinde oyunculara kolaylık sağlanması için birtakım değişimler yapılmıştır. Bunlar yaratıklar üzerinde olsun karakter üzerinde olsun oyunu kolaylaştırmak adına yapılmış değişimlerdir .Yani orijinal metin2 TR adındaki oyun ile pvp serverler arasında tabii ki farklılık olabilir. Örneğin orijinal metin2 TR oyunun da yaratıklar daha zor öldürülebilir , pvp serverler’de yaratıkların güçleri daha az olup  oyuncuya kolaylık sağlayabilir.Bunun dışında yaratıkların görünümün de değişiklikler yapılabilir.Bunun dışında fazla değişiklik oyuna zarar verecektir.

Metin2 Pvp Hile Yapılması

Bu konuda aslında bir açıklama yapılması tüm kullanıcıları rahatlatacaktır. Çünkü çoğu kullanıcı emek verdiği metin2 pvpoyununun hile yapanlar tarafından kötüye kullanılmasını istemez. Uzun süredir emek verdiği metin2 pvp oyununda kısa sürede aynı seviyeye ulaşan kişileri oyunda istemeyecek olan oyuncular hile yapılmasını istemeyecektir ancak metin2 pvptamamen hileden oluşmaktadır. Yani oyun içerisinde zaten hile programları aktiftir. Oyuncular bu programları kullanarak oyunun bir özelliği olarak kullanarak oyunu kolayca oynayabilmektedir .Yani metin2 pvp üzerinde hile yapılmasını beklemek yanlış olacaktır. Çünkü oyun içerisin de zaten hilenin ta kendisi bulunmaktadır .Yönetici tarafından eklendiği için sorun olmayacaktır. Bunun dışında oyunda bulunan açıkları kullanan kişiler ise direkt yönetici tarafından atılabilir.

Metin2 Pvp Serverlerin Avantajı

Öncelikle metin2 pvp ve metin2 pvp serverler‘in bulunduğu adresi vererek : ’’ http://www.mt2servers.com/metin2.html‘’ bu siteden tüm metin2 pvp serverlere ulaşabileceğinizi size bildirmek isteriz .Metin2 pvp serverler uzun süredir aktif olan illegal olmasına rağmen herhangi bir yasal işleme tabi tutulmayan online oyundur. Orijinal olan metin2 TR oyununun bir parçasıdır. Bir elmanın iki yarısı olarak düşünebilirsiniz. Metin2 pvp serverler’in elmanın diğer yarısına göre avantajı ise tüm kısıtlamaların kaldırılmasıdır. Oyunculara maddi açıdan hiçbir zarar vermemesi ve oyunun gerçek amacına ulaştırmasıdır. Genelde bir oyuncu oyun oynarken oyundan zevk almak ister oyunu oynarken sıkıntıya girmek istemez ancak milyar kullanıcı sayısı olan oyunlar da böyle bir durum söz konusu değildir .Ancak metin2 pvp serverler’de milyar kullanıcı olmayınca rakip sayısı az olunca sıkıntı çekmek yerine oyundan keyif almaya bakılıyor.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+7 = ?