logo


28 Nisan 2016

Metin Şentürk yine esprileri ile kırdı geçirdi

metin şentürk

Zara’nın ‘Derin Aşk2’ adlı albümünün galasında geceye esprileri ile damga vuran Metin Şentürk oldu. Oktay Kaynarca’nın nikah şahidi olacağı iddia edilen Metin Şentürk konuyla ilgili yaptığı esprilerle kırdı geçirdi.

Ünlü şarkıcı Zara, iki yıl önce çıkardığı ‘Derin Aşk’ ismini verdiği arabesk albümünün ikincisini müzikseverlerin beğenisine sundu.

Galaya ünlü isimler akın etti

Zara’nın albüm tanıtımına Volkan Konak, Orhan Gencebay, Metin Şentürk, Emel Müftüoğlu, Hakan Altun, İpek Açar ve Oya Aydoğan gibi ünlü isimler akın etti. Zara’nın yıldız yağmuruna dönüşen tanıtım gecesinden en özel görüntüler ve röportajlar Magazin 8’de ekrana geldi.

Metin Şentürk kahkahaya boğdu

Geceye katılan Metin Şentürk yine esprileri ile kırdı geçirdi. Metin Şentürk, geçtiğimiz haftalarda bulundukları mekan çıkışı gazetecilere görüntü vermemek istemeyen Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’ya kendi aracını vermiş sonrasında da, muhabirlerin konuyla ilgili sorularını “Ben bir şey görmedim ki” diye geçiştirmişti.

Oktay Kaynarca’nın nikah şahidi olacak mı?

Metin Şentürk, Deniz Çakır ile aşk yaşayan yakın arkadaşı Oktay Kaynarca’nın nikah şahidi olacağı yönündeki iddialarla ilgili konuştu. Şentürk, “Benim evlendirdiklerim hiç dikiş tutmuyor. O yüzden kimseye tavsiye etmem. Yarın öbür gün kızarım görmedim derim, nikah düşer” sözleriyle herkesi kırdı geçirdi.

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+10 = ?