logo


28 Haziran 2014

Metin Feyzioğlu tek celsede boşandı!

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile eşi Avukat Birgül Feyzioğlu boşandı. Ankara 10. Aile Mahkemesi’nde görülen davada Metin Feyzioğlu ile Birgül Feyzioğlu, tek celsede boşandı.

metin feyzioğlu

23 yıllık evli olan Metin ve Birgül Feyzioğlu’nun, 16 ve 21 yaşında iki kızı bulunuyor. 16 yaşındaki kızının velayeti Birgül Feyzioğlu’na verildi.

METİN FEYZİOĞLU KONUYA İLİŞKİN AÇIKLAMA YAPTI!

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu konuya dair bir açıklama yaptı. Feyzioğlu yaptığı açıklamada boşandığı eşi Birgül Feyzioğlu için övgü dolu sözler kullandı. İşte Feyzioğlu’nun açıklaması:

“Basında Medeni Durumumla Ilgili Bugün Çıkan Haberlerle İlgili Kamuoyuna Duyuru

Eşim Birgül Feyzioğlu ile Nisan ayında, kızlarımızın da görüşlerini alarak, evlilik birliğimizi sonlandırmış bulunuyoruz.

Birgül Hanımefendi, avukatlık ortağım, çocuklarımın annesi, dert ortağım, canımdan aziz bildiğim can yoldaşım, daima kutsallarımın en başında olmuştur ve nefes aldığım sürece öyle de olacaktır.

Kendisine 28 yıllık dostluğumuzda “beni ben yaptığı ve yapmaya devam edeceği” ve hiçbir eşin dayanması kolay kolay mümkün olmayan insan üstü çalışma tempoma yıllarca hoşgörü gösterip, bütün mücadelelerimde yanımda yer aldığı için, bir değil bir kaç ömür bile yaşasam ödeyemeyeceğim şükran borcum vardır.

Her Türk Ailesi gibi özel hayatını topluma açmaktan haz etmeyen bir aile olarak, bu gelişme hakkında bilgilendikten sonra yalnızca bizi ilgilendiren bu ayrılıkla ilgili ailemizi rencide edici ileri geri yorumlar yapılmamasını rica ederiz.

Saygılarımızla.

FEYZİOĞLU AİLESİ ADINA

METİN FEYZİOĞLU”

Etiketler: » » »

Share