logo


16 Aralık 2017

Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti!

Türkiye güne acı bir haberle uyandı. Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti. Peki Yavuz Yılmaz kimdir? İşte detaylar…

48., 53. ve 55. Hükümetinin Başbakanı, Anavatan Partisi Eski Genel Başkanı ve Rize Milletvekili Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz bu sabah Beykoz Konakları’ndaki evinde ölü bulundu.

Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz, 1979 doğumlu yani 38 yaşında. Üniversite hayatını Amerika’da ekonomi öğrenimi görerek tamamladı ve sonra İstanbul’a döndü. Yavuz Yılmaz’ın inişli çıkışlı iş hayatıyla ilgili bilgiler ise şöyle:

Yavuz Yılmaz ve Hasan Yılmaz kardeşler işletmecilik yaptı. CFS İstanbul Yatırım AŞ’nin internet sitesinde yer alan bilgilere göre Yılmaz kardeşlerin şirketi uluslararası alanda petrol, petro-kimya ve doğal taş ticareti yaptı.

Ardından 2009’da gıda sektöründe faaliyet göstermek için kurulan şirket Quick China’nın İstanbul franchisingini alarak sektöre girdi. Daha sonra kendi markaları olan Elio, Elio Sedef ve Mitzi ile yoluna devam etti.

Şu anda CFS İstanbul’un tek restoranı Sedef Adası’nda faaliyet gösteren Elio Sedef. Şirket restoranın yanısıra En-Mar Prodüksiyonla medya alanında televizyon program CFS İstanbul uluslararası alanda petrol, petrol ürünleri, petro kimya ve maden ürünlerinin ticaretini de yapıyor.

3.HAVALİMANI İŞİNE DE GİRDİLER

3 Restoran işinde beklediğini bulamayan eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğulları Hasan ve Yavuz Yılmaz, 3. havalimanının hafriyat işine de girdi. Yılmaz kardeşlerin şirketi CFS ve diğer 10’a yakın hafriyatçı şirketin yaptığı işin büyüklüğü ise 1 milyar Euro’nun üzerinde.

Öte yandan Yavuz Yılmaz’a 2015 yılında CHP yönetimi, Rize Milletvekilliği teklifi de sundu.

Ayrıca Yavuz Yılmaz nişanlandığı sunucu Neşe Sapmaz ile 3 yıl birlikteliğin arkasından ayrıldı.

Kaynak:Posta

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+6 = ?