logo


26 Nisan 2015

Melih Gökçek O partinin bayraklarını toplattı!

melih gökçek bayrak toplattıYarın Ankara’da Aday Tanıtım Şöleni öncesi kentin ana arterlerinde yapılan bayraklama çalışması yapan Saadet Partisi’nin tüm bayrakları toplatıldı.

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi, “Milli İttifak” adıyla birleşerek seçime ortak liste ile girmeye karar vermişti.

Saadet Partisi’nin Ankara’da adaylarını tanıtacağı program öncesi şehrin belirli yerleri Saadet Partisi bayraklarıyla süslenmişti.

Milli Gazete’den Abdullah Özbay’ın haberine göre, bütün izinler alınmasına rağmen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in talimatı ile bayraklar bugün tek tek kesildi.

İddiaya göre, haberin duyulması üzerine olay yerine giden ve zabıta ekiplerine bayrakların neden toplatıldığını soran Saadet Partisi Ankara temsilcileri, zabıtaların kendilerine bayrakların kesilme emrini bizzat Melih Gökçek’in verdiğini söylediğini aktardı.

Habere göre görevli zabıtalardan biri “AKP’nin baraklarına dokunmamamızı söylüyor. Bu bayrakları kesmemizi Melih Gökçek istiyor. Ben bu bayrakları kesmezsem işimden olurum. Yapacak bir şey yok. Arkadaşlarımız asgari ücretlerle çalışan insanlar. Bayrakları kesmek ben de istemezdim” dedi.

Etiketler: » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+10 = ?