logo


11 Ağustos 2015

Mehmet Topal’a silahlı saldırı

topal

Fenerbahçe takım otobüsü Rize’den Trabzon Havalimanı’na giderken silahlı saldırı düzenlenmiş, olayın failleri henüz yakalanmamıştı. Bugün ise Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Topal’la ilgili şok bir haber geldi.

Son günlerde İstanbul’da terör olayları tırmanışa geçerken, Mehmet Topal’ın da bunlardan biriyle karşı karşıya kaldığı tahmin ediliyor. Alınan bilgiye göre özel aracıyla Samandıra gişelerinden geçerken, silahlı saldırıya uğradı. Kurşunun Topal’ın aracının ön camına isabet ettiği ancak oyuncunun yara almadığı ifade edildi.

Emniyet birimlerinin silahlı saldırı konusunda geniş çaplı bir operasyon başlattığı ve failleri aradığı belirtiliyor.

Fenerbahçe’den saldırı açıklaması!

4 Nisan 2015 tarihinde Rize deplasmanı dönüş yolunda kafilemize yapılan menfur silahlı saldırının ardından, bugün öğlen saatlerinde futbol takımımızın oyuncusu Mehmet Topal’ın aracına, oyuncumuz araç içerisindeyken silahlı saldırı düzenlenmiştir.

Takımımızın Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı sabah idmanının ardından, oyuncumuz Mehmet Topal evine giderken, Samandıra gişelerine gelmeden hemen önce kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlanmıştır.

Oyuncumuz bu silahlı saldırada aracının camlarının kurşun geçirmez özelliği sayesinde büyük bir şans eseri yara almamıştır.

Bu saldırı silahlı bir terör eylemidir. Ard arda gelen bu saldırıları şiddet ve esefle kınıyoruz.Fail ya da faillerin en kısa süre içinde bulunup adalet önünde hesap vermelerini bekliyoruz.

Daha önce de faciadan şans eseri kurtulan futbol takımımızın yaşadığı silahlı saldırının aydınlatılmasına yönelik başvurularımızın hala sonuçlanmamasını manidar bulmaktayız.

Tüm devlet birimlerini, yaşadığımız terör saldırılarının aydınlatılması konusunda tekrar göreve davet ediyor, oyuncumuz Mehmet Topal ve Ailesi’ne ve tüm Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Etiketler: » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+3 = ?