logo


Mehmet Aslan siyasete hızlı başladı…

1MHP’den milletvekili adayı olan Mehmet Aslan, Habertürk canlı yayınında önce AKP adayı Mahmut Övür’ü ardından da Habertürk spikeri Duygu Canbaş’ı ters köşe etti.

MHP’den milletvekili adayı olan Mehmet Aslan, Habertürk canlı yayınında önce AKP adayı Mahmut Övür’ü ardından da Habertürk spikeri Duygu Canbaş’ı ters köşe etti.

Mehmet Aslan, Habertürk’te böyle ayar verdi

İstanbul 2. Bölge 6. sıradan MHP aday dayı olan Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan’ın oyuncu oğlu Mehmet Aslan, siyasetin yenisi olsa da acemisi olmadığını ilk günden kanıtladı.

AKP’Lİ ÖVÜR’Ü ANINDA SUSTURDU

Habertürk canlı yayınında AKP İstanbul Adayı Mahmut Övür, HDP İstanbul Adayı Garo Paylan ve CHP Aydın Milletvekili Adayı Tayfun Talipoğlu ile birlikte Duygu Canbaş’ın sorularını yanıtlayan Mehmet Aslan, önce konuşmasına müdahale eden AKP adayı gazeteci Mahmut Övür’ü susturdu, ardından da konuşmalarından memnuniyetsizliğini yüz ifadesi ile belli eden Duygu Canbaş’ı ‘Alo Fatih’ göndermesi ile etkisiz hale getirdi.

Mehmet Aslan, ‘Statükonun temel taşı’ diyen Mahmut Övür’e ‘MHP statürkonun değil, Cumhuriyetin temel taşıdır’ diye cevap verdi.

ALLAH AKP’DE SİYASET YAPANLARA KOLAYLIK VERSİN

Mehmet Aslan, “AKP’de siyaset yapan arkadaşlara Allah kolaylık versin. Çünkü bir dediği bir dediğini tutmayan liderleri var. Şu an hangisinin liderleri olduğunu bilmedikleri liderleri var. Ben bu ekranlada ‘Kürt sorunu yoktur’ derken bana itiraz edip, iki gün sonra kendi liderlerinin ağzından aynı cümleyi duyunca ‘Doğru söylüyor’ demek zorundakalıyorlar” dedi.

Aslan, sözünü kesmek isteyen Övür’e ‘Ben sözümü bitirince konuş’ deyince AKP adayı Övür susmak zorunda kaldı.

HIRSIZA HIRSIZ DİYEBİLEN MEDYA

Mehmet Aslan, ‘Siz ne öneriyorsunuz bu ülke için?’ diye soran spiker Duygu Canbaş’a “Alo Fatih” tapelerini hatırlatırcasına “Hırsıza hırsız diyorum, o yüzden de benim televizyonum kapatılmıyor’ diyen bir basın mensubu çıksın” diyerek basının durumunu ortaya koyunca Habertürk spikeri Duygu Canbaş araya girerek sözü CHP adayı Tayfun Talipoğlu’na verdi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+5 = ?