logo


Matruşka bebek Gökçe Ankara’daydı

AVM Mfi Partners tarafından yönetilen Taurus’ta Fuga Mobilya’nın sponsorluğunda, ‘Matruşka’ adlı son albümünü imzalayan Gökçe, zaman zaman seslendirdiği şarkılarıyla kendisiyle tanışmak için bekleyenleri gönülden fethetti. Ankaralılar’ın kendisine gösterdiği yoğun ilgi karşısında duygulandığını belirten Gökçe, hayranlarıyla birlikte Taurus AVM hatırası ‘özçekim’ fotoğraflar çektirmeyi de ihmal etmedi.

Davul performanslarıyla İstanbul’da geniş bir hayran kitlesine sahip olduktan sonra ilk çıkışını 2007 yılında ‘Böğürtlenli Reçel’ albümüyle gerçekleştiren Gökçe, son albümü nedeniyle gençler arasında ‘Matruşka Bebek’ diye de anılmaya başladı.

Yeni albümündeki ‘Çık Hayatımdan’ parçası artık ezberlenen Gökçe, Taurus’taki albüm imza gününde sevilen şarkılarını Başkentlilerle birlikte seslendirirken keyifli dakikalar geçirdi. Özellikle ‘Babasının Kızı’ adlı şarkısını söylerken Gökçe’ye, genç kızlar ‘Babam şöyle derdi kızım sana güveniyorum etrafına değil’ sözlerini hep bir ağızdan seslendirdi.

TAURUS’TA KAFESLER YIKILDI
Gökçe’nin imza günü yanı sıra Taurus AVM’de haftasonundaki bir başka eğlenceli etkinlik noktası ise, ‘Jailbreak’ alanı oldu. Taurus’un ‘Jailbreak’ etkinliğinde 4 ayrı parkur halinde kafesler yerleştirildi. Gençlere olduğu kadar her yaş grubuna açık olan ‘Jailbreak’ etkinliğinde kadınlar topuklu ayakkabılarıyla dahi yarışa katılabildi. Yarışma 25 ve 26 Mayıs tarihlerinde devam edecek.
Her gün dereceye giren ilk üç kişinin belirleneceği aktivitede, yarışmacılar gün boyu skorları hazırlanacak yönetim masasından öğrenebilecek. Gün sonunda şampiyon olan yarışmacı Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri imzalı milli takım forması kazanacak. Taurus AVM’de 3 gün planlanan Jailbreak aktivitesine katılan ziyaretçilere AVM içerisinde bulunan spor mağazalarından toplamda 6 bin TL değerinde hediye çekleri verilecek.

Etiketler: » »

Share