logo


04 Haziran 2016

Markette cin çarpan kadını görenler gözlerine inanamadı!

Screenshot_1

Yere düşen kadının sürekli titremesi ve üst üste çığlıklar atması izleyenleri hayrete düşürdü.

Çin’de bulunan bir süpermarketin güvenlik kameraları, cin tarafından çarpılan kadının dizlerinin üstüne düştüğü ve çığlıklar atmaya başladığı anları anbean kayıt altına aldı.

Görüntülerde orta yaşlı ve siyah giyimli kadın marketin battaniye, yorgan ve yastık reyonunda raflara bakarken görünüyor. Reyonun tam ortasına geldiğinde kadının arkasında bulunan raflarda bir paketin sallandığı ardından yere düştüğü izleniyor.

Paketi rafa koyar koymaz titremeye başladı

Geri dönen kadın yere düşmüş paketi alarak raftaki yerine koyuyor. Paketi rafa geri koyar koymaz kadının elinde bulunanlar yere düşüyor. İnlemeye başlayan kadın açıklanamaz bir biçimde titremeye başlıyor. Genç bir kadın titremekte olan kadına yanaşarak elini uzatıyor. Tam bu anda titremekte olan kadın kafasını geriye atarak bir çığlık atıyor. Tüyler ürperten sesler üzerine genç kadının ödü kopuyor.

Çığlıklarıyla insanları dehşete düşürdü

Görüntülere daha sonra siyah giyimli bir adam giriyor ve yerdeki kadını omuzlarından tutuyor. Bu esnada kadın yine insanı dehşete düşüren bir çığlık atıyor ve adamın da korkuya kapılmasına neden oluyor. Adam daha sonra kadını iki kolundan kavrıyor ve diğer mağaza çalışanından yardım çağırmasını istiyor. Gelen mağaza görevlisi ele geçirilmiş kadını tutmaya yardımcı oluyor. Siyahlı adam, ellerini kadının başına koyuyor ve bir çeşit ayin ya da iyileştirme metodu uyguluyor. Kadın daha sonra üç kişinin eşliğinde güvenlik kamerasının kadrajına giren alandan götürülüyor.

İnsanlar gider gitmez raftan yine paket düştü

İnsanlar kadrajdan çıkar çıkmaz yine aynı raftan bir kutunun izah edilmesi zor bir şekilde yere düştüğü izleniyor. Olay yaratan videonun Çin’de çekildiği ve kısa sürede sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdiği kaydedildi.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

4+7 = ?