logo


05 Ekim 2013

Mancini de Terim’in istediği yıldıza göz koydu!

farfanİkili zirvede çiçeği burnunda teknik adam Mancini, sağ kanatta sıkıntı yaşadıklarını belirtti. Bunun üzerine de Aysal, sezon başında kadrosuna katamadağı Farfan için harekete geçti. Ocak ayında öncelikli hedef Perulu…

Galatasaray’da başkan Ünal Aysal ile yeni teknik direktör Roberto Mancini’nin önceki gün yaptığı zirvede ara transfer masaya yatırıldı. Mancini takımı henüz tam anlamıyla tanıyamadığını fakat sağ kanatta bir sıkıntı yaşadıklarını söyledi. Başkan Aysal da Ocak ayında bu eksikliğin giderileceği sözünü verdi. Bu görüşmenin ardından akıllara Jefferson Farfan geldi. Galatasaray sezon başında Perulu yıldızın transferi için büyük uğraş vermiş fakat transfer gerçekleşmemişti.

AMRABAT YOLCU GİBİ

Başkan Aysal daha sonra yaptığı açıklamada Farfan’la her konuda anlaştıklarını fakat yabancı kontenjanı nedeniyle transferin gerçekleşmediğini söylemişti. Galatasaray yönetiminin devre arasında Amrabat’ı kiralık gönderip Farfan’ı kadroya katması bekleniyor.

RAPOR HAZIRLANACAK

Galatasaray’da Farfan’ın transferi düşünülürken, takımdan gidecek oyuncular için de önümüzdeki günlerde başkan Ünal Aysal ile Roberto Mancini arasında bir başka görüşmenin daha olacağı öğrenildi. Bu görüşmede kesin kararın çıkacağı ve ocak ayı transfer döneminin raporunun ortaya çıkacağı öğrenildi.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+3 = ?