logo


Mahsun Kırmızıgül, ekibi topladı!

mahsun-kirmizigul-sli

New York’ta 5 Minare adlı filminin ekibinde olan Mustafa Sandal’ın, Kırmızıgül’ün Levent’teki ajansı Boyut’a girerken görüntülenince filmin yapımı su yüzüne çıktı.

İçeri de 4 saatten fazla kalan Burcu Kara, çıkışta gazetecileri karşısında görünce çok şaşırdı. “Burayı nasıl buldunuz?” diyerek şaşkınlığını gizleyemeyen Burcu Kara iş görüşmesi hakkında da açıklamada bulundu. “Mahsun’un yeni filmi için görüştük yakında film çekimlerine başlayacağız” diyen Burcu Kara’ya Mustafa Sandal’ın da içeri de olduğu hatırlatıldı. Soruları cevaplamakta çekimser olan Burcu Kara şu sözleri söyledi; “Mustafa’yı gerçekten bilmiyorum. Belki de filmin müziklerini yapar.”

MUSTAFA’DAN ‘GÜZEL FİLM’ AÇIKLAMASI

‘Burcu Kara gitti mi?’ diye kapıya çıkan Mahsun Kırmızıgül de karşısında gazetecileri görünce çok şaşırdı. Soruları yanıtsız bırakan ünlü yönetmen hızla içeriye geri girdi. Hemen ardından kapıda beliren Mustafa Sandal ise “çok acelem var konsere yetişeceğim” dedikten sonra film hakkında kısa da olsa konuştu. “Çok güzel bir film olacak. Görüştük yakında çekimlere başlayacağız.”

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+4 = ?
#

Mahsun Kırmızıgül, ekibi topladı!” için 1 yorum

  1. Kadınca : diyor ki:

    Hadi bakalım hayırlısı! Mahsun’dan yine güzel bir film bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi bizi vizyona kitleyecektir kesinlikle.

    0