logo


19 Ağustos 2016

Magazin Haberleri Hürriyet Magazin’de!

Nk3V9YMagazin; sanat, spor, eğlence, moda, müzik ve iş hayatındaki ünlü insanların özel hayatlarını konu edinen bir haber türüdür. Magazin haberleri; etik, ilkeli ve objektif bir biçimde halka aktarılmalıdır. Dürüst bir yayıncılığın benimsemesi gerekir. İnternet üzerinden yayınlanan magazin haberler magazin alanında çığır açmaktadır. Magazin haberleri son dakika ile tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Magazin haberlerini takip ederek mankenlerin, oyuncuların, yönetmenlerin, şarkıcıların, modacıların ve müzisyenlerin hayatları hakkında ilgi çekici bilgiler edinebilirsiniz.

Hurrriyet.com.tr internet adresinde yer alan Kelebek bölümünde magazin turu son dakika ile tüm ünlülerin hayatlarına şöyle bir göz atabilirsiniz. Evlenen, boşanan, yeni iş projelerine başlayan, yeni albüm çıkaran, yeni dizi ve filmlere başlayan, ödüller kazanan ünlüler ile ilgili gelişmeleri Kelebek ile yakın takibe alabilirsiniz. Ayrıca haftalık burç yorumunuzu, aşk hayatınızı, iş hayatınızı, finansal durumunuzu, insan ilişkilerinizi, astrolojik durumunuzu, bu ay hangi gökyüzü olaylarının olacağını ve bu olayların ruh halinizi nasıl etkileyeceğini Niobe’nin isabetli yorumları ile öğrenebilirsiniz. Ünlülerin sosyal medyada paylaştığı önemli gönderileri, çarpıcı yorumları, sosyal medya kampanyalarına verdiği destekleri, tartışmaları ve fotoğraf paylaşımları da magazin sayfalarından takip edebilirsiniz. Objektif, ilkeli ve kaliteli haber editörleri ile Hürriyet Kelebek online magazin servisi sizler için en doğru ve güvenilir haberleri hazırlamaktadır.

Hürriyet Kelebek sayfalarında magazin haberleri yanı sıra hayat, keyif, seyahat, gurme, stil ve sağlık bölümleri ile hayata dair herşeyi bir arada bulabilirsiniz. Keyif bölümünde; dizi haberleri, film haberleri, etkinlikler, festivaller ve konserler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Seyahat kategorisinde; şehir ve ülke tanıtımları, kültür turları, şehirlerin tarihçeleri ve efsaneleri gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Böylece kendinize keyifli bir tatil planlayabilirsiniz. Gurme kategorisinde ise yemeklerin tarihçeleri, nasıl yapıldıkları, yeni lezzet durakları, kaliteli yemek yeme adresleri, yeni açılan kafe ve restoranları keşfe çıkabilirsiniz. Stil köşesinde; ünlü modacıların son tasarım ve kreasyonlarını inceleyebilir, en son defilelerden haberdar olabilirsiniz. Modacıların, ünlülerin giyim zevki yorumlarını okuyabilir ve moda hakkında geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra stilinize estetik katacak kıyafet ve kombin önerileri alabilir ve böylece şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sağlık bölümünde ise uzman doktorların sağlık ile ilgili bilgilendirici makalelerine erişebilirsiniz. Sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam konusunda faydalı tüyolar alabilirsiniz.

Etiketler: » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+2 = ?