logo


11 Haziran 2018

Lazer Markalama Makinası Modelleri | xenonlaser.com.tr

Lazer Markalama

Sanayi alanı hızla gelişiyor. Bu gelişim teknolojik aletler ile sağlanıyor. Her geçen gün ortaya çıkan yeni bir cihaz işlemlerin daha hızlı gerçekleştirilmesini sağlıyor. Yüksek oranda hız kazanan işletmeler daha verimli çalışıyor. Bir yılda üreteceği ürün miktarının kat ve kat fazlasını üretebiliyor. Bu kadar gelişen sanayide önemli bir nokta bulunuyor. O önemli nokta ise markalama oluyor. Markalama işletmelerin zorunlu bir ihtiyacıdır.

Üretilen ürünün korunması ve kopyalanmaması için markalama yapmak bir zorunluluktur. Ayrıca markalama sayesinde işletmeler bedava bir şekilde reklamlarının yapılasını da sağlıyor. Farklı şekillerde yapılabilen markalamalar artık gelişen teknoloji ile lazer teknolojisine dönüyor. Lazer teknolojinin sağladığı birçok avantaj ile lazer markalama işlemleri gerçekleştiriliyor. Bu ise firmaların işlemlerini hızlı ve hassas şekilde tamamlamasını sağlıyor.

Fiber Lazer Markalama

Lazer markalama ile birçok farklı ürünün üzerine işlem yapılabiliyor. Bu ürünlerden ilki metal olarak karşımıza çıkıyor. Metal yüzeylerde çalışan işletmeler yapacakları markalama işlemlerini CNC tezgâhlarında gerçekleştirebiliyor. CNC Tezgâhları pahalı makinalar olduğu ve çok detaylı çalışabildiği için boşa gidecek her saniye işletme için zarar olacaktır. Sadece markalama için meşgul edilecek bir CNC tezgâhı şirkete ciddi manada kayıplar yaşatabilir. Ayrıca zahmetli olan parça sök ve tak işlemleri de CNC tezgâhında sürenin artmasına sebebiyet verebilir.

Fiber lazer markalama ile bu süre kaybı ortadan kaldırılıyor ve tezgâhlar boş yere işgal edilmiyor. Tek işi markalama olan bu cihazlar kullanılıyor. İşletmeler büyük oranda kazanç elde ediyor. Buna ek olarak MDF, deri, plastik ve gümüş gibi ürünlerde de markalama işlemi yapılabiliyor. Bu ise farklı sektörlerde de lazer markalama cihazlarının kullanılabileceğinin göstergesidir.

Fiber Lazer Markalama Makinası Fiyatları

Fiyatları incelendiğinde yaptığı işe göre oldukça avantajlı bir fiyattan satıldığı göze çarpıyor. 7500 dolara tüm işlemleri çok hızlı bir şekilde tamamlayacak harika kaliteye sahip bir markalama cihazı bulmak mümkündür. Özellik açısında incelendiğinde ise cihazlar 1,2 mm markalama derinliğinde çalışıyor. Saniyede 12 000 mm işlem kapasitesine sahip bu cihazlar işlemleri oldukça hızlı tamamlıyor. Güç kaynağı olarak ise karşımıza 220 V değeri çıkıyor. Kabin tipine göre ise makinaların ebatları değişebiliyor.

Fiber Lazer Markalama Makinası için Doğru Adres

Kaliteli bir markalama cihazı almak, lazer markalama cihazı almaya karar vermek kadar önemlidir. Bu anlamda işini iyi yapan firmaları tercih etmek önemlidir. Xenon Lazer firması bu alanda hizmet veren önemli firmalardan birisidir. Firma bünyesinde bulundurduğu birçok farklı lazer makinası ile bu alandaki ihtiyacı en iyi şekilde karşılıyor. Tüm lazer markalama ürünlerine ulaşmak ve fiyat bilgisi hakkında detayları öğrenmek için www.xenonlaser.com.tr adresinin ziyaret edilmesi gerekiyor. Ayrıca burada ürün özellikleri de incelenerek işletme için en uygun cihazın seçimi yapılabilir.


Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?