logo


Lazer Epilasyon Merkezleri

43-Lazer Epilasyon Merkezleri

 

Artık istenmeyen bölgelerdeki kıllardan kurtulmak mümkün. Yeni son teknoloji harikası lazer epilasyon aleti ile kısa sürede, tüm vücutta tertemiz bir görüntü sağlayan yeni cihaz, güzellik merkezleri ve kliniklerde yerini almaya başladı.

Kısa sürede hazırlanmanızı, saatlerce kıllardan kurtulmak için ağdayla uğraşmanızı bitiren lazer epilasyon uygulaması, kıl köklerini yakarak daha cılız zamanla hiç çıkmamasını sağlayan işlem olduğundan, birkaç ayda bir maksimum 40 dakikalık uygulamada tüm vücut temizlenecektir. Siz zamandan tasarruf ederken, saatler süren hatta kızarıklık, morarma, acısı derken günler süren etkilerinden kurtulmak elinizde.

Lazer uygulaması, anlık sinek ısırığı hissi vererek, farklı noktalara lazer atışları yapılarak kılların yanmasını sağlayan işlemdir. Uzman kişilerin vücudun farklı noktalarına değişik ısıyı, cilt yapısına göre vermesiyle kıllardan kurtulma sağlanır. Ortalama 4. seans itibari ile artık 20 günden sonra normal şartlarda çıkmaya başlayan kıllarınız 3. ay da çıkmaya başlamasıyla farkı görerek, geç kalmış olmanın belki de hüznünü yaşayabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil, belki de kızınız, kardeşiniz ya da arkadaşlarınız için de hediye edilebilecek paketlerden satın alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon

Cildin renk tonuna göre beyaz ve kumral olup kılları koyu olanlarda başarı oranı nerdeyse 0 olduğundan, esmerlerde bu durum biraz daha uzun gerçekleşir. Hatta ne yazık ki kıl rengi çok açık sarı beyazımsı olanlar bu tür işlemlerde biraz daha geç sonuca ulaşır. Kadın erkek herkesin yararlanabileceği lazer epilasyon uygulaması bitme garantili ya da belli seanslardan sonrası ücretsiz kampanyaları ile çözümler sunarken, bunlardan faydalanmak elinizde.

Antibiyotik ya da sürekli ilaç alma zorunluluğunuz yoksa en yakın güzellik merkezlerine gidip, sizde temiz ve sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz. Hijyen kurallarına dikkat edilen, sağlık kurallarına uyan merkezleri seçmeniz, vücuda temas etmeyen lazer cihazlarıyla işlem yaptırmanızda tavsiye edilir.

Lazer epilasyon hakkında daha fazla bilgi için http://www.epibeauty.com/lazer-epilasyon-etiler sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?