logo


Lastik Al’manın Zamanı Geldiğinde

 

 

Günlük hayat içinde artık lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline gelen arabalar aslında bakım gerektiren araçlar. Motor başta olmak üzere arabalarda kesinlikle sağlam olması gereken, sık sık kontrol edilmesi zorunlu olan, her mevsim uygun biçiminin kullanılmasının hayati önem taşıdığı parçalar var. Bunlar hiç şüphesiz lastikler. Çünkü ne kadar lüks, ne kadar özel bir arabanız olursa olsun sonunda lastikler üzerinde gitmektedir. Ve lastik emniyeti aslında can emniyetidir.

 

E-ticaretteki Lastikler

Ticaret hayatının online formata dönüştüğü günümüzde lastik satışlarının bu gruba dahil olmaması düşünülemezdi. Nitekim Türkiye’nin en büyük online lastik satış sitesi olan lastikal.com.tr bu hizmeti veriyor. Kocaman bir lastik satış mağazası olarak düşünebileceğiniz siteye Lastik AL adresinden girerek lastik fiyatları, otomobil lastikleri, jant modelleri fiyatları, yaz ve kış lastikleri, akü fiyatları, 4X4 markaların kış fiyatları, hatta forklift lastiklerinin fiyatları hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca genişlik, yükseklik, çap, aracın tipi, mevsim ve almak istenilen marka belirtildiğinde size bir fiyat değerlendirilmesi sunuluyor. Bu bölümde en çok tercih edilen markaların başındaysa şüphesiz Pirelli geliyor. Lastikal firmasının vitrini olan sitede Pirelli lastik fiyatları ayrıntılı olarak listelenmiş. Mercedes, Audi, Jaguar, Aston Martin gibi markalar Corsa ve diğer çeşitlerden, scooter lastiklere kadar uzuyor. Böylece aracınız hakkında önce emniyet diyor ve lastiklerinizi sağlama alıyorsunuz.

 

Her şeyden Önce Emniyet

1872 yılında, İtalya’da Giovanni Pirelli tarafından plastik üreten küçük bir atölye olarak kurulan Pirelli bugün ciro bakımından dünyanın 5. büyük firmasını yarattı. İzmit-Köseköy civarında 50 yıldan fazladır üretime katkıda bulunan firma neredeyse yerli üretim sayılabilecek ürünleriyle http://www.lastikal.com.tr/pirelli-lastik konusunu da olabilecek en makul seviyede tutulabiliyor. Bu arada esas amaç hiç unutulmuyor ve Pirelli her şeyden önce daima emniyet diyor.

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?