logo

Kurtlar Vadisi’yle geri döndü!

kaan-girgin_64090’lı yılların en gözde oyuncuları arasında gösterilen Kaan Girgin, yedi yıl ara verdiği oyunculuğa Kurtlar Vadisi ile döndü.

Kaan girgin, yedi yıl aradan sonra Kurtlar Vadisi dizisinde tüccar iş adamı rolüyle kamera karşısına geçiyor. Ankara yurt dışına özel üretim merkezli çelik konstrüksiyon ürünleri yollayan bir fabrikası olduğunu söyleyen Girgin, “Ben hem mimarlık hem de oyunculuk okudum. Yurt dışındaki işlerimin yoğunluğu sebebiyle oyunculuğa ara vermiştim. Oyunculuk küsmesin diye geri döndüm. Ne mutlu ki en güzel diziyle ekranlara geri döndüm” dedi.

İki meslek bir arada

Kurtlar Vadisi’nin 12 yıldır zirvede bir dizi olduğu için teklifi kabul ettiğini ifade eden ünlü oyuncu, “Mimarlık ve oyunculuk eğitimini birlikte aldım. İkisi de benim sevdiğim mesleğim. Bu rolü oynamadan önce yedi sene antrenman yaptım. Eninde sonunda bir tüccarı oynayacağım. Dizide de iş adamını oynuyorum. Rolüm üzerine çok fazla çalışma fırsatım olmadı. Gerçek hayattaki kendimi oynuyorum. İkisi mesleğimi de çok seviyorum” diye konuştu.

“Necati doğruyu yaptı”

Bir dönem oyunculuğuyla eleştirilen Necati Şaşmaz’ı başarılı bulduğunu dile getiren Kaan Girgin, “Polat çok ciddi bir dünya markası. 12 senedir izleyici kitlesi sürekli artıyor. Hem ticari, hem de televizyonculuk açısından ultra başarılı. Necati Bey de Polat’tan başka rol oynamayarak doğrusunu yapıyor. Biz bu işte bir ilizyon yaratıyorsunuz. Önemli olan o ilizyona seyirciyi inandırmak. O da bunu iyi yapıyor. Polat rolünde ısrar etmesi doğru” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?