logo


29 Nisan 2018

KPSS Kitaplarında Ders Farklılıkları Nelerdir?

Hazırlık kitapları özelinde farklı alternatiflerimiz bulunmakla birlikte müşteri odaklı hizmet anlayışımız devam etmektedir. Kelepir Kitap olarak en hızlı gönderiler sağlarken aynı zamanda tam olarak istenen tüm kitap özelliklerini de barındırmaktayız. KPSS özelinde sayfamız bulunurken kampanyalı set olanaklarımızda mevcuttur. A grubu KPSS kitapları hangi dersler var sorusu için geniş yelpazeli imkanları uygun fiyat koşullarıyla sağlamaktayız. KPSS Genel Yetenek başta olmak üzere eğitim bilimleri bulunurken A grubuna ait konu anlatımlı kitaplarla birlikte soru bankaları da mevcuttur. Aynı zamanda geçmiş yıllara ait çıkmış soruları bulunduran çeşitli yayınevlerine ait kitaplarımızda listelenmektedir.

KPSS Dersleri

Sitemizde bulunan kitaplar için üyelik gerekli olurken formda belirtilen hususların tamamlanmasının ardından kitap siparişleri verilebilmektedir. Hızlı gönderi imkânı vermemizle birlikte en ücra köşelere dahi üç gün içinde gönderimler Aras Kargo ile yapılmaktadır. A grubu KPSS kitapları hangi dersler var sorusu için farklı yayınevleri kitapları gösterilebilirken işletme, muhasebe, kamu hukuku, maliye, ticaret hukuku, ceza hukuku gibi konu anlatımlı kitaplar sunmaktayız. Aynı zamanda kampanyalı ürün alımları içerisinde de KPSS kitapları yer alırken E-Bülten kısmına mail adresiyle yapılan abonelikle sonrasında da anlık bilgilerden haberdar olabilirsiniz. Çok daha makul fiyatlı kitap alımları gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kredi kartlarının geçerli olduğu sitemiz üzerinden KPSS kitaplarına erişim sağlanırken https://www.kelepirkitap.com/KPSS/KPSS-A-Grubu-Kitaplari-680  linkiyle mevcut kitaplara ulaşılabilirsiniz. Aynı zamanda siparişler sonrasında kitapların kaliteli ambalajlarla paketlenmesi de zarar görmemesini sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden siparişinizin nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz. İade ya da alımdan vazgeçme durumlarında ise aynı kargo firmasıyla ürünün açılmadan gönderilmesi gerekmektedir. İşlem için 14 günlük süre bulunurken aynı zamanda info@kelepirkitap.com  mail adresine fatura bilginizle birlikte iade sebebine dair açıklama göndermenizde firmamızca talep edilmektedir. Güvenli yazılım içeren sitemizden yapılan tüm siparişler için iade ve cayma hakkı bulunmakla birlikte gönderimlerin tamamında ücretsiz kargo avantajı sağlamaktayız. A Grubu KPSS kitapları hangi dersler var sorusu içinde müşteri hizmetleri ya da Whatsapp iletişim bölümü kullanılabilirken kısa süre içinde geri dönüşler yapılmaktadır. Müşteri odaklı faaliyetlerine devam etmemizin yanı sıra kalitenin ve güvenin adresi olarak da sektörün öncüleri arasında bulunmaktayız.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+1 = ?