logo


01 Mayıs 2016

Kördüğüm dizisinde büyük bomba!

Kördüğüm dizisinde büyük bomba!

Kördüğüm’den büyük bir bomba geldi.. Perşembe akşamları yayınlanan dizinin 18. yeni bölüm fragmanı da seyirci ile buluştu. Kördüğüm yeni bölümde diziye Mehmet Aslantuğ dahil oluyor. Feyza’nın eski eşini canlandıracak olan Mehmet Aslantuğ, ekranlara hızlı bir dönüş yaparken, hayranlarını da sevindirdi.

Kördüğüm dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Son bölümü ile ekrana gelen Kördüğüm dizisinin 18. bölüm fragmanı da yayınlandı. Kördüğüm yeni bölüme ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ dahil oldu. Hayranlarını sevindiren ünlü isim Kördüğüm’de Feyza’nın eski eşini canlandıracak.

Kördüğüm Son Bölümde Neler Oldu?

Ali Nejat’ın evlilik teklifi karşısında şaşkınlığa uğrayan Naz geceyi Ali Nejat ve Kaan’la birlikte geçirir. Ali Nejat’a olan borcunu ödeyebilmek için araladığı her kapı yüzüne kapanan Umut ise Murat’a bir teklifte bulunur. Murat’ın ofisinde yolları kesişen Umut ve Neslihan birbirlerine destek olur.

Şirketi içeriden yok etme planları yapan Murat, Neslihan’ın ardından Oğuz’a da ‘Enver Bey’ adına çalıştığını bildiğini söyler. Oğuz artık mecburen Murat’ın safındadır. Hem Feyza hem de Tarık Bey, Ali Nejat’ın tüm itirazlarına rağmen Murat ile ortaklık imzalar. Bu sırada Ali Nejat da Murat’ın tuzağına düşer. Feyza’nın gizemli eski eşi Enver Bey ise İstanbul’a dönmeye karar verir. Karas Holding ve Karasu Ailesi için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+9 = ?